Face&Look > MODA > Znacie projekt Modne Miasto? Już niedługo wielka gala w Rzeszowie!

Znacie projekt Modne Miasto? Już niedługo wielka gala w Rzeszowie!

Już za kilka dni, bo 19 maja, w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, odbędzie się gala finałowa wydarzenia Modne Miasto. Będzie modnie, kolorowo i ciekawie.

Projekt jest formą konkursu dla projektantów. Spośród 10, którzy dostaną się do finału, jury wybierze najlepszych, na których czekają atrakcyjne nagrody, a także możliwość rozwoju i prestiż. Główne nagrodhy dla laureatów konkursu to wyjazdy do strefy młodych projektantów na Fashion Week Berlin, Fasion Week Lwów i Fashion Week Mediolan.
W pokaz będą zaangażowani modelki i modele wybrani w castingach. Młodzi i piękni, którzy szukają sposobu na wejście w modelingową przestrzeń, a także próbują zaistnieć jako twarze znanych marek, oczekują sesji wizerunkowych i opieki medialnej. Dla nich również są przewidziane nagrody oraz atrakcje od organizatorów i partnerów imprezy.
 
Już w kwietniu rozpoczęto sesje zdjęciowe, m.in. sesję podwodną. Na przełomie kwietnia i maja przedstawiono już zdjęcia backstage jako zapowiedź premiery medialnej. Wystawę zdjęć z sesji będzie można oglądać w Instytucie Muzyki.
 

W programie przewidziano:

1. Pokaz projektantki Marion Roscher i prezentacja jej marki Rockmädchen. Będzie to kolekcja pozakonkursowa. Projektantka brała już udział w międzynarodowych wydarzeniach Fashion Week w Berlinie, Mediolanie, Lwowie i Polsce. Więcej o projektantce na stronie https://www.facebook.com/Rockmaedchen.Marion.Roscher/
 
2. Pokaz Eli Piorun. Również kolekcja pozakonkursowa. Z jej projektami można zapoznać się na https://elapiorun.com
 
3. Pokaz kolekcji konkursowych. Na tę część programu złożą się:
- prezentacja kolekcji konkursowych
- pokaz pokonkursowy 
- wręczenie nagród i zakończenie gali.
 
Galę poprowadzi Conrado Moreno, a wstęp muzyczny przygotuje Jakub Prachowski – wokalista z Rzeszowa, który zajął drugie miejsce w tegorocznych eliminacja do konkursu Eurowizji. 
 
Przy ocenie kolekcji konkursowych będą brane pod uwagę: perfekcja wykonania, oryginalność, estetyka, dobór materiałów, dodatków i kolorów oraz funkcjonalność. Statuetki otrzymają autorzy trzech najlepszych kolekcji. W jury konkursu zasiądą przedstawiciele świata mody, styliści oraz redaktorzy rubryk modowych pism lifestylowych.
 
Nad imprezą czuwa Urząd Miasta Rzeszowa. Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. magazyn „Face&Look”!
 
Więcej informacji o wydarzeniu na https://www.facebook.com/FashionTimeModneMiasto oraz na portalu www.towntrendy.pl
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
sisi13

Za daleko.