Yokaba - polska marka kosmetyków opartych na formułach Vegan

Od dłuższego czasu poszukujesz trwałych, a zarazem naturalnych produktów do stylizacji paznokci, ale bezskutecznie? Jeśli tak, bardzo dobrze trafiłaś! W poniższym artykule przedstawimy Ci polską markę Yokaba, która oprócz produktów do stylizacji paznokci, posiada w swoim asortymencie również szereg kosmetyków do pielęgnacji dłoni, stóp i ciała..

 

Kosmetyki Yokaba oparte są na wysokich zawartościach składników pochodzenia naturalnego oraz formułach Vegan. Satysfakcja i zaufanie klientów to główne priorytety marki, dlatego każdy produkt poddawany jest restrykcyjnym testom i wymogom kontrolnym, co zapewnia bezpieczne rozwiązania. Wszystko jest dopracowane z największą starannością, począwszy od opracowania receptur i dokładnej selekcji surowców, a skończywszy na przyjaznych środowisku oprakowaniach i akcesoriach.

Kosmetyki Yokaba to połączenie pasji i doświadczenia z naturalnym, ekologicznym podejściem. Marka kładzie duży nacisk na działania, które zwracają uwagę na problemy ekologiczne otoczenia i razem z odbiorcami chce zbudować lepszy świat, oparty na większej dbałości o nasze środowisko.

Wiarygodność, otwartość i odpowiedzialność, to główne wartości marki Yokaba. 

Salony, które decydują się na wprowadzenie produktów Yokaba, mogą liczyć na opiekę na każdym etapie współpracy - od momentu zakupu po obsługę posprzedażową. Ponadto marka kładzie duży nacisk na edukacjęa idzie w parze z bezpieczeństwem, dlatego Yokaba i oferuje szeroki zakres szkoleń stacjonarnych i online. Pod okiem wyspecjalizowanych trenerów przedstawia najbardziej skuteczne techniki pracy z produktami, a także najnowsze trendy kosmetyczne.

 

W ofercie marki Yokaba znajdziesz:

 

wegańskie lakiery hybrydowe z linii Gentle na bazie surowców z małym potencjałem drażniącym

 

wegańskie lakiery hybrydo-żelowe z linii Noble

 

wegańskie lakiery klasyczne bazujące na wysokich zawartościach składników pochodzenia naturalnego - Pure Vegan

 

linia wegańskich produktów do pielęgnacji paznokci
 
 
 
kosmetyki wegańskie do pielęgnacji ciała, dłoni i stóp bazujące na wysokich zawartościach składników pochodzenia naturalnego
 
 
 
wegańskie produkty uzupełniające
 
 
 
akcesoria i narzędzia przyjazne środowisku naturalnemu
 
 

Warto podkreślić również fakt, że marka Yokaba znajduje się na liście firm certyfikowanych przez PETA. Jest to poświadczenie, że produkty powstają bez wykorzystania jakichkolwiek materiałów pochodzenia zwierzęcego oraz nie są testowane na zwierzętach. "PETA Approved Vegan" potwierdza, że receptury kosmetyków są w 100% wegańskie.

Jeżeli wybierasz się na największe w Polsce, kosmetyczne targi Beauty Forum, które odbędą się w Warszawie już 23-24 kwietnia, będziesz miała okazję poznać markę Yokaba bliżej. Wspólnie przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo ciekawe warsztaty oraz niespodzianki. Nie może Cię tutaj zabraknąć!

Dla Klubowiczek f&l mamy w prezencie zaproszenia, jesteś zainteresowana napisz do nas na adres - biuro@faceandlook.pl

 

 
 
 
Autor: 
Materiał Redakcyjny

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów