Wykorzystaj składnik młodości… - czyli zabiegi z witaminą A

Stosowany w zabiegach na twarz i ciało Environ jest światowym pionierem wykorzystania jej w kremach w wysoko efektywnych dawkach!

Witamina A nazywana jest także hormonem dla skóry. Bo spośród wszystkich witamin, posiada na nią największy wpływ. Jej skutki oddziaływania na organizm najłatwiej zaobserwować właśnie na skórze, gdyż jest ona najbardziej widoczna. Istnieją różne formy witaminy A. Aby jej stosowanie było jednak maksymalnie efektywne, należy wybrać tę najlepszą - najbardziej przyjazną dla skóry, czyli palmitynian retinylu. To właśnie on stał się gwiazdą produktów Environ i Chic Spa.

W jakich zabiegach wykorzystujemy witaminę A?

  • Poza klasycznymi kuracjami, czy witaminowymi koktajlami, do wykonywania zabiegu czy kuracji z produktami Environ używamy także specjalistycznej aparatury: I-Onzyme DF, która umożliwia wprowadzenia związków aktywnych Environ bezpośrednio do skóry właściwej. Pacjent uzyskuje wtedy przyspieszone efekty odnowy komórkowej i strukturalnej, a w rezultacie jest widoczna poprawa wyglądu skóry, twarzy i ciała, redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, przebarwień oraz zwiotczeń. Taki zabieg jest połączeniem sonoforezy i intensywnej jonoforezy pulsacyjnej. Sonoforeza niskiej częstotliwości w wysokości 22kH oraz jonoforeza pulsacyjna stosowane jednocześnie, zwiększają penetrację witamin i czynników wzrostu zawartych w produktach Environ aż 40-krotnie, niż przy standardowym zastosowaniu kremu!
  • Inną metodą wykonywanych zabiegów są kosmetyczne mikronakłucia Roll-CIT. Są one pomocne w zwiększaniu penetracji miejscowo stosowanych produktów Environ. Przyrządy te są proste w użyciu i mogą być stosowane na mniejszych i trudnodostępnych obszarach twarzy i ciała. Mają na celu pomóc uzyskać wizualną poprawę wyglądu i kondycji skóry.
  • Kolejna, ciekawa opcja to zimne peelingi. Ich efekt chłodzący jest rewolucyjną zmianą w koncepcji peelingowania naskórka. Standardowa koncepcja oparta jest na zniszczeniu komórek, podczas gdy peeling Environ nie koncentruje się na „obieraniu” naskórka lecz na wspieraniu fizoologicznych i naturalnych procesów zachodzących w zdrowej skórze. Długotrwałe stosowanie na skórze peelingu Environ potęguje wzmożoną produkcję czynników wzrostu uwalnianych przez komórki do skóry. W rezultacie seria lekkich, bezinwazyjnych peelingów Environ pozostawia grubszą, zdrowszą i wygładzoną skórę.

*Firma kosmeceutyczna Environ powstała w 1990 roku w Afryce Południowej w celu ochrony skóry przed wpływem szkodliwego środowiska i promieniowania UV. Założycielem jest chirurg plastyczny i kardiochirurg dr Desmond Fernandes, który kierując się potrzebami swoich pacjentów opracował odmienny koncept regeneracji skóry polegający na pogrubianiu naskórka od podłoża w górę.

Kosmeceutyki Environ początkowo służyły jako produkty przygotowujące skórę do zabiegów chirurgii plastycznej oraz do szybszej regeneracji skóry po zabiegach. Doskonałe efekty Environ wywołało międzynarodowe zainteresowanie w chirurgii plastycznej oraz w kosmetologii. Była to niewątpliwie jedna z niewielu firm na świecie (i jest do dzisiaj) uwzględniająca najważniejsze potrzeby skóry XXI wieku i preferująca bezinwazyjne metody odnowy naskórka.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

francesca

Ah, jak ja mam ochotę na taki zabieg Smile

Marcela91

witamina A witamina młodości

BOZEAGA

ZABIEG MARZENIE

bbo

Zabieg rzeczywiście bardzo by się przydał. Tymczasem polecam chrupanie młodych marchewek.

justajustyna

ja sie suplementuje w wit A i E

weronkaa84

Uwielbiam witaminę A. Gdy pojawiają mi się na twarzy niechciane krostki, od razu nakładam na nie maść z witaminą A Smile

kasiaa

Z chęcią poszlabym na taki zabieg

amorki22

ja z chęcią mogę iść na taki zabieg i to od razu

elcia1995

o kurcze nawet nie wiedziałam, że takie cudowne właściwości ma witamina A Smile chętnie udałabym się na taki zabieg Smile

Julia Suszczynska

Ciekawa lektura, chętnie przeczytałam Smile

annasus

Ciekawy artykuł, cenne wskazówki

wampa

poproszę zabieg z witaminką A:)

Malinka23

z przyjemnością bym się wybrała na taki zabieg 

produkty partnerów