Wiosenne kwiatki na paznokciach - HIT czy KIT

Do wiosny został już tylko miesiąc, ale czemu by nie rozpogodzić trochę świata i nie postawić na wiosenny manicure już dziś? Przedstawiamy najmodniejsze wiosenne wzory na paznokcie!

1. Stokrotki

 

 

Wzór białej stokrotki pokochałyśmy już w poprzednim sezonie, ale i w tym będą nas zachwycać wzory delikatnych stokrotek! Biały kolor kwiatu nada klasycznego wydźwięku twojemu manicurowi, a jednocześnie będzie to ciekawy element stylizacji, Stokrotki doskonale sprawdzą się w połączeniu z pastelami - żółcią, fioletem, różem czy nawet niebieskim.

 

 

2. Płatki kwiatów

 

 

Wzór płatków kwiatów to ostatnio największy hit Instagrama! Delikatne płatki będą doskonale pasowały do frenchu lub paznokci w odcieniu nude. Taki estetyczny i spokojny manicure doskonale wpisuje się w trendy 2023 roku.

 

 

3. Gałązka - to zbyt wiele?

 

 

Jeśli jesteś fanką bardziej skomplikowanych wzorów w manicurze możesz postawić nawet na wzór gałązki. Jego wykonanie musi być bardzo dokładne i pewnie będzie trwało odrobinę dłużej, jednak efekt będzie naprawdę imponujący i równie delikatny, co wcześniejsze propozycje, a zdecydowanie ciekawszy!

 

 

4. Kropki zamiast kwiatów

 

 

Zamiast całych kwiatów możesz zdecydować się na wzór kropek imitujący kwiatki. Będzie on dużo spokojniejszy, mniej określony, bardziej elastyczny. Dodatkowo jego wykonanie zajmie bardzo mało czasu.

 

 

Rozmieszczenie wzoru

 

 

Wzory kwiatów są bardzo delikatne i kobiece i doskonale sprawdzą się nie tylko w wiosennym klimacie, ale także teraz, gdy zima jeszcze wciąż nas nie opuściła. Możesz zdecydować się na umieszczenie kwiatka jedynie na palcu serdecznym i kciuku lub innej parze palców. Może być to także pojedynczy wzór kwiatka lub taki, w którym kwiaty będą pokrywały całą powierzchnię płytki paznokcia.

 

Staraj się nie decydować na umieszczenie wzoru na każdym z paznokci. Będzie to mocny efekt, który może sprawić, że wzór przestanie cieszyć oko, a stanie się przytłaczający i paradoksalnie mniej dostrzegalny. Paznokcie mają być uzupełnieniem stylizacji, nie powinny jej przytłaczać. Im bardziej skomplikowany wzór na paznokciach, tym więcej uwagi powinnyśmy poświęcić na dobór odpowiedniej stylizacji. Nie utrudniaj więc sobie codziennego funkcjonowania i stawiaj na jak najbardziej uniwersalne stylizacje paznokci.

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów