Szkoła Makijażu face&look on-line dla Klubowiczek.

Kochane! Z radością informujemy Was o naszym najnowszym projekcie!

Chcesz poznać tajniki makijażu i pielęgnacji twarzy ?

Chcesz testować kosmetyki ?

 

Zostań naszą Ambasadorą i weź udział w darmowych szkoleniach on-line , które przygotujemy specjalnie dla Ciebie i Twoich koleżanek. Wystarczy, że zaprosisz 7 osób.

Możliwe są również indywidualne szkolenia, zapytaj o ofertę pisząc na nasz adres - biuro@faceandlook.pl

Zarejestruj konto na face&look - https://www.faceandlook.pl/rejestracja , wybierz mnie w panelu rejestracyjnym / punkt partnerski / jako Twoją osobistą trenerkę.

Po założeniu konta wyślij do mnie zgłoszenie, mój e-mail, paulina@faceandlook.pl     

 

Partner akcji

 

VIPERA to jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce. Historia marki sięga 1987 roku.

Wierzymy, że nie ma jednego kanonu piękna. Jest on od wieków kształtowany przez wielość kultur, a także osobowości ludzkie, ich różnorodność i indywidualność. Naprawcza i upiększająca moc firmowych kosmetyków dodaje każdej twarzy uroku, kolorytu i walorów piękna. Cały asortyment VIPERA jest przyjazny naszej skórze i środowisku naturalnemu.

Zadowolenie naszych Klientów jest sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby sklepowe zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar spełniał oczekiwania związane z jakością, efektem i estetyką.  

 

Paulina Zając

Profesjonalna Makijażystka, Magister Kosmetologii, Stylistka fryzur, Charakteryzator, Beauty Konsultantka, Trener makijażu oraz Beauty Ekspert w Aelia Duty Free. 

W branży Beauty działa już od 10 lat i jest to nie tylko jej sposób na życie ale przede wszystkim pasja. Swoje doświadczenie zdobywała przy nagraniach, sesjach i planach zdjęciowych oraz przedstawieniach teatralnych. Na co dzień przygotowuje klientki do ważnych uroczystości a w szczególności Panny Młode do ich najważniejszego dnia w życiu oraz pracuje jako Konsultantka Urody w Aelia Duty Free.  

 Moje motto życiowe to: 

 „ Wybierz prace, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” Konfucjusz 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów