Stylizacje na Dzień Kobiet!

Dzień Kobiet to Święto, podczas którego my, kobiety chcemy czuć się piękne, doceniane, i kochane, ale też lubimy wyglądać wyjątkowo, dlatego wybieramy kobiece, seksowne i eleganckie stylizacje. W czym będziemy wyglądały świetnie? Zobaczcie nasze propozycje.

Sukienka o prostym, ołówkowym fasonie świetnie podkreśli talię i nogi oraz wyeksponuje całą sylwetkę. Rozszerzane rękawy dodadzą całości eleganckiego charakteru i seksapilu. Nowoczesna odsłona małej czarnej w połączeniu z mocną czerwienią sprawi, że Twoja stylizacja olśni nie tylko Ciebie.

Dla osób, które lubią eksperymentować polecamy sukienkę również o ołówkowym fasonie, który pięknie podkreśla całą sylwetkę, ale z asymetrycznym dołem, który wyeksponuje nogi, a wzór kwiatów sprawi, że cały look będzie bardzo dziewczęcy i romantyczny.

Na koniec sukienka o trapezowym fasonie, w bardzo lekkiej i przewiewnej formie. Świetnie sprawdzi się na codziennych, luźnych wyjściach w miasto i nieformalnych spotkaniach. Pasek dołączony do sukienki pozwoli podkreślić talię, dzięki czemu sukienka nabierze innego charakteru. W zależności od dodatków możesz ją nosić na różne sposoby.  

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

sisi13

Ja dziś z okazji święta w kreacji piżamowej Wink

basiamiecz715

Fajne stylizacje Smile W pierwszej zmieniłabym rękawy...... Smile

Dorota Niewiadomska

Ojej przecudowne Smile Tak seksownie i elegancko zarazem Smile Osobiście jestem zachwycona Smile 

maybe92

Druga i trzecia stylizacja - super! Smile 

Marylka771

Świetne Smile

Agnieszka Niwińska

Trzecia stylizacja rewelacyjna!!

bozenkaxxj

Piękne, kobiece i eleganckie, zwłaszcza podobają mi się nr.2 i 3 Smile

annastro

Dwie pierwsze sukienki cudne Smile

Alluska12

Ostatnią stylizację wzięłabym w całości, jest świetna Smile

wiolas84

Ja się chyba nie znam nooo.... Dzień kobiet to wiadomo sexi trzeba być ale nie wybrałabym tych sukienek, no może mała czarna i czerwone buciki Smile

OLIWIA25

Ładnie Smile

Cameleonka

8 marca nie kojarzy mi się jakoś szczególnie z koniecznością założenia specjalnej kreacji. Może dlatego, żeby nie peszyć męskiego gatunku i nie sugerować strojem, że oto jesteśmy gotowe na hołdy i uwielbienia? Wink Dla mnie to dzień najzupełniej normalny. Czy to w pracy czy w domu. A sukienka najbardziej podoba mi się trzecia.

Malinka23

bardzo ciekawe stylizacje

wampa

nie mój styl

mcjazz

Bardzo ładne stylizacje, niezależnie od świeta, kobiety powinny nosić się kobieco, każdego dnia Wink

kylaina

Do mnie przemawiają dodatki Smile

Patula

Najbardziej spodobały mi sie torebeczki co do sukieneczek to sa ładne kobiece ale nie dla mnie

scrabble

Szczególnie 2 przypadła mi do gustu. Fajna, przywołuje wiosnę.

alonek

Ja tam w dzień kobiet się nie stroję.

gamzurek5

Zauważyła, że ta marka podbija internet i wiele blogerek ją promuje.

aga0495

Torebki i buty są świetne Smile

Strawberrypie

2 piekna Smile

nishita27

Ostatnio bardzo łądne, kolori krój.

produkty partnerów