Sposób Zendayi na pielęgnację? Nawilżenie!

Celebrytki wydają nam się idealne, jednak nie wszystko jesteśmy w stanie dostrzec przez obiektyw aparatu.

Zendaya niedawno zwierzyła się ze swojego problemu z suchymi skórkami. Jak sobie z nim radzi?

Zendaya Coleman, piękna, dwudziestokilkuletnia, amerykańska aktorka zawsze prezentuje się z cerą pełną blasku, wyglądającą na jędrną i nawilżoną.

Jak celebrytka to robi, skoro zwierza się z problemów z suchymi skórkami i szarzeniem skóry?

 

CeraVe

 

CeraVe, czyli krem nawilżający z ceramidami. Ceramidy to takie substancje, które odpowiedzialne są za wypełnianie luk w naskórku.

To właśnie CeraVe Facial Moisturizing Lotion jest wyborem, na który stawia Zendaya. Ceramidy są odpowiedzialne za pożądany efekt naprawczy - intensywna regeneracja w codziennej pielęgnacji sprawia, że efekt suchych skórek i przesuszonej skóry jest całkowicie zniwelowany.

Krem od CeraVe ma lekką konsystencję i łatwo wchłania się w skórę. Nie posiada on zapachu, co dla wielu osób będzie zaletą. Najistotniejsze pozostaje bogate działanie kremu, nie musi obawiać się, że jego zapach będzie dla nas drażniący. Nie ma w składzie także substancji, które mogłyby być drażniące dla skóry, jest dostosowany do różnych typów cery i jej wrażliwości.

Dodatkową zaletą kremu jest to, że może być stosowany zarówno na dzień, jak i na noc.

 

Moc nawilżenia

 

Zendaya podkreśla, jak istotne jest nawilżanie - od dawna możemy śledzić wywiady, w których aktorka wyjawia, że nigdy nie pomija w pielęgnacji kroku nawilżenia.

CeraVe oprócz ceramidów posiada także kwas hialuronowy oraz niacynamid, czyli substancje, które bezpośrednio zapewniają nawilżenie oraz jędrność skóry.

Problemy takie, jakie spotykają celebrytkę, spotykają każdą z nas, dlatego na pewno warto wypróbować CeraVe Facial Moisturizing Lotion. Mimo stosunkowo wysokiej ceny (około 40-50 zł), produkt jest wydajny i raz zakupiony spokojnie wystarczy do stosowania na kilka miesięcy.

Czy ulubiony krem do pielęgnacji Zendai sprawdzi się także u Ciebie? Sprawdź!

 

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów