Face&Look > Słodkie życie Marty Grycan

Słodkie życie Marty Grycan

Moja Dolce Vita to książką z ciekawymi przepisami na wiele pyszności, ale nie tylko. Marta Grycan podpowiada w niej, jak być piękną, zdrową - i zadowoloną z życia.

Marta Grycan zachęca do pożegnania się z wiecznym odchudzaniem. Według niej lepiej po prostu smacznie i zdrowo jeść. To przecież sposób na to, żeby dostarczać naszemu organizmowi tego, czego najbardziej potrzebuje... To przepis na na zdrowie i urodę. Tym, którzy jeszcze nie kupili tej książki, zdradzimy na zachętę kilka sekretów autorki.

Pij wodę źródlaną, najlepiej w temperaturze 4 stopni Celsjusza. Marta Grycan dorzuca do niej kwiaty, owoce i zioła.

Używaj jak najmniej soli. A jeśli po nią sięgamy, wybierajmy sól morską. Marta Grycan uwielbia sól himalajską i czarną wulkaniczną.

Jedz pięć razy dziennie. Marta Grycan przypomina, że kawa to nie śniadanie!

Do pracy zabierz własnoręcznie przygotowany lunch. Po pierwsze, zjesz w ten sposób coś smacznego, po drugie, po pracy nie będziesz robić nierozsądnie dużych zakupów, do których zmusi cię głodny żołądek.

Jedz zupy. To łatwe do przygotowania bomby witaminowe. W książce Moja Dolce Vita znajdziemy przepisy na zupy o działaniu oczyszczającym organizm.

Majonez, bekon i cukier nie są na czarnej liście Marty Grycan. Ważne, żeby w naszym menu znalazło się dużo warzyw i owoców.

Zaakceptuj siebie. Jeśli ci się to uda, desery będą kojarzyć z przyjemnością, a nie zbrodnią.

Ciesz się życiem! Marta Grycan przekonuje, że gdy jesteśmy szczęśliwi, nasza ochota na jedzenie  odpowiada rzeczywistym potrzebom organizmu.

Moja Dolce Vita, Marta Grycan, wydawnictwo G+J, cena 39,90 zł

Autor: 
mr

Dodaj komentarz

Komentarze

francesca

Taka przekłamana prawda na okładce jakoś mnie nie zachęca do zakupu. Przecież kobiety są tak piękne bez tego fotoszopa..

caroline000

Dokładnie Każda kobieta jest piękna na swój sposób! więc trzeba się pokazać jakim się na prawdę jest na nie mega przerobione zdjęcia:( no szkoda ja cenie ludzi za ich prawdziwość.

caroline000

Nie ukrywam, że jej książkę chętnie bym przejrzała ostatnio mam manie gotowania:)

magggg

mnie jakoś jej osoba nie przekonuje ..

KAHA

Nie wiem nawet jak to skomentować... Zabrakło mi słów.

Masza

No cóż okładki nie będę komentować,gdyż komentarz jest zbędny.Spójrzmy jednak od innej strony Kobieta chciała zaistnieć w mediach, udało się.Napisała książkę,była współprowadzącą program kulinarny,''wylansowała''córki.Czy było warto?Jaką cenę za to zapłaciła,to wie już tylko ona.

KAHA

Wczoraj widziałam fotki z sesji zdjęciowej, w której Pani Marta z córką reklamują ekskluzywne torby.. Ciekawe co będzie następne.. One powinny zostać w tych cukierniach czy lodziarniach .:D

Masza

Przyznaj,nie daje o sobie zapomnieć:D

Pollinaa

No i niech jej będzie

agusia65

nie przepadam za nią Dash 1

Iwo

Ciekawe czy w reczywistości wygląda tak jak na okładce