Sheer sparkle nails - nowy trend dla ciebie?

Sheer sparkle nails to trend królujący na Instagramie! Jaki jest jego sekret? Czy ten rodzaj manicure będzie pasował także do twojej dłoni?

Jako zwolenniczki manicure, nie mogłyście nie zauważyć nowego trendu, królującego na Instagramie, czyli sheer sparkle nails! Celebrytki prześcigają się między sobą w tym, która będzie miała na paznokciach najlepszą odsłoną sheer sparkle. Co jest tajemnicą tego trendu i na czym on polega?

 

 

Sheer sparkle

 

 

Sheer sparkle, czyli w tłumaczeniu czysty, zwyczajny błysk. I dokładnie o to chodzi! Na fali naturalności, promowanej w trendach 2023 roku, nie decydujemy się na mocny, widoczny manicure, ale na delikatne pokrycie płytki paznokcia lakierem. Jednak wciąż lubimy szykowność i urozmaicenie zwykłego nude. Właśnie tutaj na ratunek przychodzi błysk – jest delikatny, ale jednocześnie doda twojej stylizacji paznokci mnóstwo szyku.

 

 

Wykonanie

 

 

Tajemnicą dobrze wykonanego sheer sparkle jest pokrycie całej powierzchni płytki błyszczącym lakierem, przy jednoczesnym pozostawieniu lakieru prześwitującym. Najlepiej nie nakładać pod błyszczący lakier kryjącej bazy, tak by pod spodem widoczna była nasza naturalna płytka paznokcia. Taki manicure jest więc bardzo delikatny, a jednocześnie szalenie szykowny. Będzie pasował do każdej stylizacji, na jaką postawisz, ponieważ w błysku nie musisz decydować się na żaden konkretny kolor.

 

 

Kształt paznokcia

 

 

W 2023 roku zdecydowanie króluje migdał, czy nawet owalny kształt paznokcia. Ma być to kształt możliwie zbliżony do naturalnego, jedynie lekko wymodelowany i poprawiony. Sheer sparkle sprawdzi się na każdej długości paznokcia, ponieważ jest to efekt tak delikatny, że nawet przy błysku nie będzie zbyt przytłaczający. Dobrze będzie prezentować się także na krótkiej płytce paznokcia, zostawia nam on pełną dowolność! Jeśli nie przepadasz za owalnym kształtem paznokcia, możesz postawić na inny, swój ulubiony, nie ma tutaj żadnych ograniczeń. W przypadku delikatnego sheer sparkle, wymodelowanie płytki będzie pasowało w każdym przypadku.

 

 

Gotowa na błysk?

 

 

Paznokcie mają to do siebie, że i tak musimy zmieniać ich kolor, a także kształt (jeśli mamy taką ochotę) co miesiąc, więc czemu by tak nie wypróbować najnowszego trendu? Nawet jeśli efekt końcowy ci się nie spodoba, będzie miała okazję pozbyć się go zaledwie za 3-4 tygodnie. A kto wie, może okaże się on wymarzony!

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów