Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Serum Skin Caviar Liquid Lift

Serum Skin Caviar Liquid Lift

La Prairie na nowo opracowało serum Skin Caviar Liquid Lift łącząc dwie najsilniej działające i najbardziej zaawansowane technologie kawioru w jednym produkcie.

To wydajne serum nasycono Caviar Premier, który daje niezrównane ujędrnienie rzucające wyzwanie grawitacji oraz Caviar Absolute widocznie przywracający gęstość naskórka i przepełniający skórę życiem. Formułę dodatkowo wzbogacono Ekskluzywnym Kompleksem Komórkowym La Prairie. Z upływem czasu serum zapewnia jędrny wygląd skóry i przywraca uczucie gęstości. Twarz odzyskuje pełną harmonię.

Działanie:

  • zapewnia błyskawiczne uczucie napięcia,
  • przy regularnym stosowaniu skóra zostaje długotrwale ujędrniona i wygładzona,
  • zwiększa elastyczność i jędrność skóry,
  • pomaga przywrócić gęstość skóry, modelując kontury twarzy,
  • skóra zostaje wygładzona, a widoczność drobnych linii i zmarszczek znacznie
  • ograniczona.

Stosuj rano i wieczorem po aplikacji Skin Caviar Essence-in-Lotion. Przed pierwszym użyciem aktywuj formułę, naciskając przycisk aktywacyjny. Dzięki temu kawior zostanie zmieszany z przeźroczystą emulsją, tworząc jedwabiste serum. Mocno potrząśnij opakowaniem, aby zakończyć fazę transformacji. Naciśnij pompkę, aby nanieść jedną lub dwie krople produktu na dłoń. Używając opuszków palców, rozprowadź produkt na skórze twarzy i szyi, omijając okolicę oczu. Pozostaw do całkowitego wchłonięcia, a następnie zastosuj ulubiony kosmetyk nawilżający Skin Caviar. Po pierwszej aplikacji nie trzeba ponownie naciskać przycisku aktywacyjnego ani potrząsać opakowaniem – wystarczy nacisnąć pompkę, aby uzyskać jednolitą formułę.

La Prairie, Skin Caviar Liquid Lift, cena 2916 zł/50 ml


Po kosmetyki do pielęgnacji zapraszamy do sklepu faceandlook.com

BioDermic, serum przeciwzmarszczkowe z ekstraktem z kawioru, cena 59 zł/30 ml

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Kamila Gwiazdowska

Są to drogie kosmetyki, ale z drugiej strony są to nadal tylko kosmetyk. A kosmetyki nie są w stanie dać takiego rezultatu jak zabiegi na twarz (zabiegi są o wiele skuteczniejsze jeśli chodzi o poprawienie wygladu twarzy, szczególnie w przypadkku jej owalu). Sama ostatnio doszłam do wniosku, ze o wiele lepiej jest zapłacić właśnie za konsultacje w gabinecie medycyny estetycznej z dobraniem odpowiedniej pielęgnacji i zabiegów niż testować do twarzy coraz to nowe kosmetyki.Ze swojej strony polecam na przykłąd zabieg fotoodmładzania https://www.derma-med.pl/fotoodmladzanie/ Zdecydowałam się oraz widzę u siebie bardzod dobre rezultaty na plus w mojej twarzy.