Salony fryzjerskie Kemon po raz dwunasty zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Już 15 stycznia, 124 salony fryzjerskie marki Kemon zagrają razem z Jurkiem Owsiakiem 
w 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia salonowi goście równowartość wynagrodzenia za daną usługę wrzucać będą bezpośrednio do umieszczonej w salonie skarbnicy stacjonarnej. Kemon wraz 
z twarzą marki Barbarą Kurdej-Szatan wykonał już metamorfozy fryzur wolontariuszy WOŚP.

Kemon, producent profesjonalnych produktów i akcesoriów fryzjerskich, już po raz dwunasty włączył się w pomoc Fundacji Jerzego Owsiaka. Tym razem, podczas najbliższego finału Orkiestry, Fundacja zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.


Pragniemy wspólnie, jako jedna wielka fryzjerska rodzina Kemon, pomóc potrzebującym. 
Stąd nasz udział w 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z którą gramy już od 2006 roku. 15 stycznia, aż 124 salony marki Kemon z całej Polski, będą wykonywały zabiegi fryzjerskie, z których całkowity dochód przekazany zostanie Wielkiej Orkiestrze. Wszyscy fryzjerzy grają dla Fundacji Jurka Owsiaka do końca świata i jeden dzień dłużej! - mówi Krzysztof Kostulski, Brand Director marki Kemon.
Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to dla marki wielkie fryzjerskie święto, podczas których bezinteresownie niesiona jest pomoc tym najbardziej potrzebującym. Do tej pory fryzjerzy Kemon zebrali już ponad 1,3 mln złotych!

Marka Kemon dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:


https://www.youtube.com/watch?v=NVBj9IEGpxc
https://www.youtube.com/watch?v=vVL0hsYhZsI
https://www.youtube.com/watch?v=sq8kfxsKaKY

 

 


MARKA KEMON
KEMON to włoska firma rodzinna, która od lat 50. XX wieku produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów. Powstają one w zakładzie w San Giustino w Umbrii, a do ich produkcji, obok nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych, wykorzystywane są naturalne składniki roślinne pochodzące z lokalnych upraw organicznych. Produkty te tworzą pełną gamę kosmetyków, koniecznych dla zdrowych i pięknych włosów. KEMON oferuje wiele możliwości, aby zaspokoić potrzeby współczesnych klientek salonów. Marka to także współpracujący z nią renomowani fryzjerzy i salony firmowe, pracownicy biura w Bydgoszczy oraz siedziby firmy we Włoszech. Kemon dostarcza nie tylko świetnej jakości produkty i profesjonalny serwis dla salonów fryzjerskich, ale również zapewnia bogatą ofertę szkoleniową. Każdego roku, wiosną, podczas międzynarodowego wydarzenia – KEMON DAYS, odbywa się wielka premiera THE ITALIAN TOUCH. 
To interpretacja kolekcji międzynarodowego Teamu Stylistów, w tym także polskich instruktorów marki Kemon, która daje możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami prezentowanymi przez najlepszych europejskich fryzjerów. Oprócz kosmetyków fryzjerskich, Kemon to także ogromna wrażliwość i siła tkwiąca w poczuciu wspólnego działania. Marka od 2006 roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do tej pory fryzjerzy zebrali już ponad 1,3 mld złotych. Ponadto, dzięki wspólnej pracy Opiekunów marki, udało się m.in. wyremontować plac zabaw przy Domu Dziecka w Szamocinie, a także stworzyć dziesięć psich domów w akcji „Kudłaty na swoim”.

 

Lista salonów biorących udział w akcji dostępna jest 
na http://www.kemon.pl/PL-H60/salony.html

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

OLIWIA25

Super taka współpraca Smile

bozenkaxxj

Wspaniale, ze biorą udział w WOŚP, to sie chwali Smile

sisi13

Bardzo chwalebne Smile

Malinka23

wspaniała akcja Good

Dorota Niewiadomska

Fantastyczna akcja i super współpraca Smile 

Cameleonka

Szatanka w tych kręciołkach nie do poznania Wink

anulkamie (niezweryfikowany)

Szczytne cele trzeba wspierać Smile Ja każdego roku wspieram WOŚP Smile

Agnieszka Niwińska

Super, że salony Kemon włączają się do tej fantastycznej akcji!

Agaagaja

I to się chwali Smile

kejttru

Bardzo, bardzo mnie to cieszy Smile

wampa

no i fajnie:)

eliska

No i pięknie brawo

produkty partnerów