Face&Look > MODA > Rihanna została globalnym Ambasadorem PUMY

Rihanna została globalnym Ambasadorem PUMY

W dniu 16 grudnia 2014 roku ikona stylu i popkultury Rihanna podpisała wieloletni kontrakt z PUMĄ. Z początkiem stycznia 2015 roku Rihanna zostanie globalnym ambasadorem marki PUMA dla damskiej linii odzieży sportowej i obejmie stanowisko Dyrektora kreatywnego.

Rihanna wniesie do kolekcji PUMY wrażliwość estetyczną, oryginalny styl i innowacyjne podejście do mody. Wykorzysta swoją niepowtarzalną energię w reprezentowaniu marki PUMA na całym świecie.  

Rihanna będzie twarzą damskiej linii odzieży sportowej PUMA. Połączenie osobowości artystki wraz ze sportowym duchem PUMY zaowocuje świeżym, przyszłościowym i niecodziennym podejściem do sportu, fitnessu i stylu życia. Rihanna przy wsparciu PUMY wniesie swój osobisty urok i kreatywność do świata sportu. Będzie tworzyć nowe formy, trendy i style w rozwijającym się segmencie obuwia i odzieży sportowej.

Rihanna będzie też pełnić funkcję Dyrektora kreatywnego PUMA dla kategorii odzieży sportowej. Jej współpraca z zespołem kreatywnym przełoży się bezpośrednio na kolekcje 2015 roku.

Rihanna skomentowała partnerstwo z PUMĄ: Wspaniale znaleźć markę, która stawia na siłę i indywidualność. Nie mogłam znaleźć lepszego partnera do współpracy jako Dyrektor kreatywny. Jestem bardzo podekscytowana na samą myśl o tym, co uda mi się stworzyć razem z PUMĄ.

Rihanna będzie twarzą kampanii Forever Faster i wystąpi u boku światowej klasy sportowców, ambasadorów PUMY, takich jak  Usain Bolt czy Sergio Aguero. PUMA wspólnie z Rihanną, podczas różnorodnych imprez adresowanych do klientów i handlowców, treningów i programów fitness w mediach społecznościowych oraz w kampaniach produktowych, będzie zachęcać ludzi całym świecie do ćwiczeń i bycia aktywnym.   

Dyrektor generalny PUMA Bjørn Gulden zaznaczył, że współpraca z Rihanną to dla PUMY fantastyczny krok naprzód. Rihanna jest doskonałym ambasadorem PUMY, jest ambitna, ma charyzmę i jest indywidualistką. Jej wartości pokrywają się z wartościami naszej marki, takimi jak: pewność siebie, odwaga, determinacja i radość życia. Znalezienie odpowiedniego, inspirującego partnera do kategorii fitness było dla nas niezwykle ważne. Zwłaszcza że mamy silną obsadę ambasadorów PUMY w segmencie piłki nożnej, biegania i sportów motorowych.

Adam Petrick, Global Brand & Marketing Director w firmie PUMA powiedział: Rihanna przynosi radość ludziom na całym świecie, rozpala ich, a przy tym budzi szacunek.  PUMA podziwia ją za to, że nie czeka na coś wielkiego, tylko sama wyprzedza trendy w modzie, stylu, muzyce czy wkrótce w sporcie. Nie możemy się doczekać, aby wspólnie z Rihanną zacząć poprawiać kondycję kobiet na całym świecie. Rihanna ma świadomość swojego ciała i jest bardzo zdeterminowana we wszystkim co robi – jest odzwierciedleniem kobiety widzianej oczami PUMY.  

Autor: 
Esti

Dodaj komentarz

Komentarze

Masza

Riri to idealna kandydatka na ambasadorkę marki.

kasiaa

Pasuje idealnie do tej roli. W tym bialym kostiumie sama wyglada jak ten dziki kot:)

bianeczkaa

Ciekawe co zaproponuje Smile Czekam na wielkie wow!

sisi13

Podejrzewam, że poza nazwiskiem nic nie wniesie. Twarz marki ok. Ale dyrektor kreatywny z prawdziwego zdarzenia? Fikcja.

sweetmedi25

O proszę, nie spodziewałam się Smile
Prezentuje się jak taka drapieżna kotka Smile

marta2609

ooo... i tak też może byc Wink

bozenkaxxj

Dla mnie wybór świetny, energiczna, radosna, znana, idealna twarz dla dynamicznej Pumy Smile

kylaina

Wygląda spoko Smile i pewnie nic poza tym Blum 3

helena1254

Puma powinna mieć dobrego ambasadora, myślę, że Riri nadaje się do tego idealnie. Gratulacje wyboru!

nishita27

Ok, niech będzie skoro ja wybrali Wink

eliska

Świetnie się prezentuje i jak najbardziej się nadaje na ambasadorkę Pumy

weronkaa84

Wpasowała się jak ulał Smile

nadii2424@wp.pl

Wybór bardzo dobry. Bardzo chętnie ją zobaczę w roli ambasadorki Pumy

basiamiecz715

Doskonały wybór ambasadorki, Puma trafiła w dziesiatke.

annasus

Uwielbiam te perfumy.

elcia1995

idealnie pasuje Smile

Beatris20

I znów przez przypadek stary artykuł Biggrin Ta piosenkarka bardzo się zmienia i moda też, nawet bym nie przypuszczała czasami że az tak, póki nie trafię na takie starsze artykuły Biggrin

wampa

fajnie

Iwo

Pasuje do tej roli