Relacja z pierwszego eventu Akademia Urody face&look

Kochani! W ubiegłą sobotę 14.05 odbył się pierwszy event w ramach Akademii Urody face&look. Uczestniczki mogły skorzystać z praktycznych warsztatów urodowych, poznać kosmetyczne nowości marek partnerskich, cieszyć się wspólnym, miłym towarzystwem oraz otrzymać kosmetyczne perełki do przetestowania w domowym zaciszu. Wszystkim uczestnikom, którzy byli tego dnia z nami, bardzo dziękujemy, a dla tych, którym nie udało się dotrzeć, przygotowaliśmy skórt tego co się działo. 

 

 

Gościem specjalnym wydarzenia był Tomasz Schmidt, który wielu z Was z pewnością jest znany z programu "Ostre cięcie". Odpowiedział on na szereg pytań dotyczących branży fryzjerskiej oraz zdradził uczestniczkom kilka faktów o sobie. Ponadto podzielił się również z nami, soimi zawodowymi planami na najbliższą przyszłość. 

 

 

Po każdej z części, uczestnicy mogli skorzystać z 15-sto minutowej przerwy i cieszyć się wspólnym towarzystwem, rozmowami oraz pysznymi przekąskami, które nie tylko ładnie wyglądały, ale również pysznie smakowały :)

 

 

W drugiej części, uczestnicy eventu skorzystali z bardzo praktycznego wykładu dotyczącego trendów w stylizacji paznokci, który poprowadziła właścicielka wegańskiej marki YOKABA - Joanna Grzybowska. 

 

 

Na evencie odbyła się również premiera wegańskiego zestawu do regeneracji paznokci, który swoim efektem zachwycił uczestników i naszą redakcję. 

 

 

Po kolejnej miłej przerwie, rozpoczęła się trzecia część, podczas której Ewa Wrzesińska - właścicielka marki VIPERA, przybliżyła uczestnikom produkty oraz kilka ciekawych faktów na temat marki. 

 

 

Podczas tej części odbył się również makijaż pokazowy, który wykonała Sandra Knoll. 

 

 

Na zakończenie, Jacek Kaczanowski opowiedział o programie partnerskim dla Influencerek/Influnecerów oraz Klubowiczek/Klubowiczów face&look. Odbyła się również bardzo przyjemna część, czyli wręcznie face&look Boxów, wypełnionych kosmetykami oraz prezentów od marek partnerskich, uczestniczących w tym wydarzeniu. 

 

 

Był z nami również Jerry, który wspólnie z przesympatyczną właścicielką - Moniką, dołączyli do naszego face&lookowego zespołu i będą dla Was przygotowywa ciekawe artykuły. Więcej na ten temat zdradzimy Wam już niebawem :)

 

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami! Do zobaczenia na kolejnym evencie! :)

 

 

Autor: 
Materiał Redakcyjny - Estera Morawska

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów