Face&Look > URODA > WŁOSY > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Regeneracja w paryskim stylu

Regeneracja w paryskim stylu

Marka Dessange Professional Hair Luxury zasłynęła na światowym, fryzjerskim rynku produktami, które zastosowane w domu dają poczucie wyjątkowego luksusu. Feeryczne SPA dla włosów zapewnia wyjątkowa formuła, która rozpieszcza zmysły. Pasja założyciela, doświadczenie i ekspercka wiedza pozwoliły na stworzenie unikalnych produktów dostosowanych do różnorodnych potrzeb włosów. 

 
Pierwszy salon Dessange Paris został otwarty w 1954 roku przy paryskich Polach Elizejskich. Legendarne miejsce zobowiązuje  wizyta w salonie sygnowanym nazwą marki przypomina pobyt w ekskluzywnym SPA. Założyciel Dessange Paris wierzy, że dzięki odpowiedniej, fachowej pielęgnacji każda kobieta może mieć zachwycająco piękne włosy. Dlatego produkty oferowane przez DESSANGE Professional Hair Luxury są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających włosów. 
 
Linia Sublime Restructure dedykowana jest osobom, które marzą o poprawie kondycji swoich włosów. Szampon wraz z odżywką zapewniają widoczną regenerację. Wszystko za sprawą odżywczej formuły z olejkiem buriti, który jest remedium na problemy z łamliwymi i zniszczonymi włosami. Sublime Restructure to synonim pełnych blasku, widocznie zregenerowanych i wygładzonych włosów. 
 
W skład linii Sublime Restructure wchodzą: 
 
Szampon do włosów zniszczonych, łamliwych i pozbawionych blasku. Lekka formuła została wzbogacona o olejek buriti zapewniający odżywienie i blask. 
29,99 zł/ 250 ml
Odżywka do włosów zniszczonych, łamliwych i pozbawionych blasku. Rewitalizacja i regeneracja włosów odbywa się dzięki zaawansowanej formule z dodatkiem olejku buriti. 
29,99 zł/ 200 ml
 
Pierwszym krokiem w odbudowie i regeneracji włosów jest zastosowanie odżywczego szamponu. Formuła uzupełniona o olejek buriti przywraca włosom blask nadając im miękkość i elastyczność. Włosy stają się wygładzone i odżywione. Lekka receptura nie obciąża włosów. Doskonałym uzupełnieniem regeneracyjnej terapii jest odżywka z tej samej linii produktowej. Poza odżywieniem i  rewitalizacją, odżywka wygładza włosy oraz ułatwia rozczesywanie. 
fot. materiały prasowe
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
Agnieszka Niwińska

Zachęcające opakowanie Smile