Face&Look > Mężczyzna > Randki dla niegrzecznych

Randki dla niegrzecznych

Casual Dating to randki dla niegrzecznych. Nie szukasz stałego partnera, wielkiej miłości, małżeństwa. Chcesz po prostu odrobiny rozrywki. Seks? Jak najbardziej.

 Dla nikogo nie jest już niespodzianką, że w Internecie można poznać kogoś interesującego; serwisy randkowe są więcej niż popularne. W Polsce działa też portal, C-Date.pl, na którym można umówić się na randkę - szukając jedynie kogoś, z kim chce się przeżyć erotyczną przygodę. To propozycja dla osób zmęczonych szukaniem idealnej połówki albo chcących po prostu rozrywki. Również dla tych, którzy mają ochotę trochę poflirtować lub chcą urozmaicić swój związek. Według badań C-Date.pl 54% mężczyzn i 49% kobiet podczas seksu ze swoim partnerem fantazjuje o erotycznej przygodzie z kimś innym. A 64% mężczyzn i 36% kobiet nie postrzega flirtowania w Internecie jako niewierności.

Na C-Date wszystko jest jasne i przejrzyste – rejestrując się, piszesz, czy jesteś w związku, czy jesteś singlem. Poza tym musisz opisać swój erotyczny typ – do wyboru masz romantyczny (najczęściej wybierany), tradycyjny, eksperymentujący i dziki. Powinno się też napisać, jak ma wyglądać twój partner i jakiej ma być płci. Najważniejsza część twojego profilu to twoje preferencje – można tu zaznaczyć np. zabawy z kajdankami czy seks w nietypowych miejscach. System skojarzy cię z właściwą osobą, będzie też chronił cię przed niechcianymi podglądaczami.

Nie musicie się spotykać. Możesz tylko porozmawiać z kimś na łóżkowe tematy przez Skype’a, flirtować przez maila, pójść krok dalej i włączyć kamerę internetową. Aleksandra Jodko, seksuolog, ekspert portalu C-Date.pl, mówi: „W wirtualnej rzeczywistości ludzie poznają się, rozmawiają, zakochują, uprawiają seks, a jak pokazują badania przeprowadzone dla C-Date – również umawiają na erotyczne randki w realnym świecie”.

Dodaj komentarz

Komentarze

wioleta2211

nie przekonują, mnie tego typu portale.

eweann

a może wystarczy rozejrzeć się wokoło a nie szukać w sieci oszustów......

KAHA

Moim zdaniem większość portali randkowych tak działa. Jedynym plusem, który dostrzegam w takich portalach jak ten jest to, że każdy użytkownik tego portalu dokładnie wie w jakim celu się tam udziela. Nie ma przypadkowych osób - wszyscy szukają tego samego.:)

Masza

W dzisiejszych czasach tego typu portale mają rzesze użytkowników/użytkowniczek,bez wychodzenia z domu mają namiastkę seksu.

Marcela91

nigdy nie korzystałam z takich portali i nie będę

francesca

Dopiero teraz zauważyłam ten artykuł. Podziwiam ludzi za odwagę korzystania z tego typu portali. Jestem w związku 5 lat i w życiu nie przyszłoby mi do głowy, aby umówić się na taką randkę. Ale wszystko jest dla ludzi.

weronkaa84

Nigdy nie korzystałam i na pewno nie będę korzystać z takich portali. Ale wszystko jest dla ludzi i jeśli ktoś czuje taką potrzebę, to niech korzysta do woli Smile

Pollinaa

hmm byłabym z tym ostrożna

sisi13

Chyba bym się bała poznawać ludzi w ten sposób. Na szczęście nie mam problemu z "normalnym" nawiązywaniem konktaktów.

agusia65

to zdecydowanie nie dla mnie !

aga0495

Ciekawy artykuł Smile

Julia Suszczynska

Ciekawy artykuł skorzystam z porad Smile

annasus

Ciekawy artykuł

Mirosław Suszczynski

Ciekawy artykuł Smile

Malinka23

nie dla mnie

wampa

słaby pomysł

mario774

dla singli to fajna sprawa

Michałek

coś dla facetów..:P

Iwo

Nie wchodzę na takie portale

Iwo

Do wyboru jak ktoś to lubi

Michał laza (niezweryfikowany)

Lubie troche rozrywki a ta strona może mi w tym pomusz