Przynieś sadzonkę na BazArt w MOCAK-u

W najbliższą sobotę w krakowskim muzeum sztuki współczesnej MOCAK będzie można wymieniać się sadzonkami, nasionami i kwiatami. Ci, którzy podarują roślinkę muzeum, będą mogli ją wspólnie zasadzić na jednym z zabłockich skwerów.

Muzeum MOCAK organizuje letnie kiermasze, na których nic nie można kupić - ale za to można się do woli wymieniać. W najbliższą sobotę, 6 lipca muzeum zaprasza wszystkich zainteresowanych wymianą tym, co żywe i zielone.

Każdy, kto podaruje roślinę muzeum, dostanie mocakową doniczkę. Będzie mógł również wziąć udział w sadzeniu roślin na jednym z krakowskich podwórek w okolicach muzeum. Zaplanowano też i inne atrakcje - dyskusja na temat miejskich ogrodów, poczęstunek, muzykę i odpoczynek na wygodnych leżakach.

Możesz też pomóc zwierzakom!

W czasie bazArtu przeprowadzimy także zbiórkę karmy i zabawek dla szczeniąt i kociąt z krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Wymieniaj się książkami, ubraniami i przetworami

Na kolejnych BazArtach będzie można się wymieniać książkami (28 lipca), ubraniami (10 sierpnia) i przetworami (21 września).

Jak Wam się podoba taka koncepcja? Braliście udział w podobnych wymianach? A może sami je organizowaliście?

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

Masza

Świetna akcja, z tego co czytam i widzę coraz więcej jest ich organizowanych.W najbliższą sobotę będę akurat w Krakowie to podjadę i wezmę udział.

KAHA

Prawda, super akcja. Rośliny to życie, więc warto mieć choć jednego kwiatka w domu.:)

bozenkaxxj

rewelacyjny pomysł , zapowiada się fajna zabawa i dużo korzyści dla wszystkich, bo zieleni w mieście nigdy nie jest za wiele, brawo za ten pomysł, na pewno będzie się cieszył dużym zainteresowaniem i za następne, które odbędą się już wkrótce

wilma74

Moje dziecko z klasą było na akcji sadzenia roślin w ,sami sadzili a roślinki przynieśli do domu.Pomysł z handlem wymiennym bardzo dobry,muszę sprawdzić czy w mojej okolicy nie ma podobnych.

francesca

Dokładnie, zgadzam się z Wami Dziewczyny! Zapraszam i do mojego miasta z takimi akcjami Smile

angel3312

Pomysł rewelacyjny. szkoda tylko, że nie organizują takich akcji w moich okolicach/

bbo

Moje miasteczko jest zbyt małe, niestety, takie akcje zawsze nas omijają Sad

dark_forest

Ale super!!! Baaaardzo podobają mi się takie akcje! Smile

kamila11207

fajna akcja szkoda tylko że tak daleko Sad

madziara85

kiedys we wrocku brałam udział w podobnej kampanii wymienialismy się ubraniami akcja bardziej eko jak równiez dla biednych fajna akcja a tu jeszcze przetwory plus wymiana roślin czad jak ten świat się zmienia podoba mi sie Wink

weronkaa84

Świetna akcja, tylko dlaczego wszystkie są tak daleko? Wschód traktuje się po macoszemu Smile

Dorota Niewiadomska

Popieram takie zielone akcje.

produkty partnerów