Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Profesjonalna pielęgnacja w domu

Profesjonalna pielęgnacja w domu

Miejsca, w których można „coś ze sobą zrobić”, są obecnie nieczynne, a przecież spora część kobiet przez cały czas odczuwa taką potrzebę. Już jest dla nich alternatywa!

 

Sposób na to, jak zadbać o siebie profesjonalnie, robiąc to bez wychodzenia z domu, proponuje sieć SC Beauty Clinic. Pomysłodawczynią koncepcji jest ekspert kosmetologii Karolina Martin, założycielka marki.

Potrzeba matką wynalazku!

Firma postanowiła wprowadzić do swojej oferty Beauty Boxy bazujące na dość prostej, a jednocześnie pionierskiej na polskim rynku koncepcji. – Po licznych rozmowach z koleżankami doszłam do wniosku, że to, czego bardzo im wszystkim obecnie brakuje, to codziennych czynności, takich jak wyjście do fryzjera, na manicure czy do kosmetologa – mówi Karolina Martin. – Każda kobieta lubi dobrze wyglądać i tak też czuć się we własnej skórze, bez względu na okoliczności. Te zresztą wcale nie muszą być nawet specjalnie niesprzyjające. Potrzeba dobrego wyglądu to coś, co mamy w sobie zawsze, ale niekiedy po prostu nie chce nam się wyjść z domu, żeby o siebie zadbać. W końcu doszłam do wniosku, że przecież sporą część profesjonalnych zabiegów gabinetowych można dostarczać kobietom do ich własnych domów. W takim wypadku trzeba im to po prostu umożliwić – tłumaczy założycielka SC Beauty Clinic.

Beauty Boxy

Tak zrodził się pomysł stworzenia profesjonalnych zestawów preparatów, które dzięki dołączonej szczegółowej instrukcji pozwalają wykonać poszczególne zabiegi samodzielnie, we własnym domu. Karolina Martin określa je mianem niewielkich pudełek z wielkimi, a co najważniejsze – profesjonalnymi – zabiegami. Tym sposobem po raz pierwszy w historii polskiej kosmetologii każda kobieta ma możliwość wykonać sobie dokładnie to, na co wcześniej musiała przychodzić do gabinetów kosmetologicznych.

Obecnie Beauty Boxy dostępne są w siedmiu różnych wariantach, m.in. o właściwościach silnie regenerujących, liftingujących, odżywczych i rozświetlających. A już niebawem do sprzedaży wprowadzone zostaną kolejne zestawy, w tym również dla mężczyzn. – Na co dzień sporą część klientów SC Beauty stanowią właśnie panowie, dlatego im również chcemy wyjść naprzeciw – tłumaczy Karolina Martin.

Choć Beauty Boxy zostają wprowadzone właśnie teraz, pomysłodawcy już dziś deklarują, że pozostaną one w ofercie firmy na stałe.

fot. materiały prasowe


Na bezpieczne zakupy kosmetyków do pielęgnacji zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Genius Wrinkle Remover – peptydowy booster do cery dojrzałej. Cena 110 zł/30 ml


 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Kinga Gaj

Sama ostatnio zaczełam bardziej dbać o swoją skórę oraz zwracać uwagę na kosmetyki, które stosuję. Od czasu od kiedy wprowadziłam naturalną pielęgnację, moja skora wyglada o wiele lepiej. I mam mniejsze problemy z wypryskami, niż jak miałam wcześniej. Polecam przekonać się do olejków na twarz, dobry skład ma ten olejek z rokitnika od The ordinary https://darmarsklep.pl/serum/the-ordinary-100-organic-virgin-sea-buckthorn-fruit-oil-olejek-z-owocow-rokitnika-30ml .  Produkt nie przetłuszcza skóry, dobrze się wchłania, zapach długo utrzymuje się na cerze. Dużym plusem i to ogromną zaletą jest to, że produkt jest naturalny, co bardzo cenię.