Profesjonalna pielęgnacja paznokci z Striplac Therapy

Naturalne piękno naszych paznokci jest ukryte pod warstwą lakieru. Dlatego przed każdym zabiegiem warto zadbać o odpowiednią pielęgnację i ochronę płytki.
 
Striplac Therapy to zestaw, który zadba o twoje paznokcie i przygotuje je przed kolejnym zabiegiem. To innowacja na rynku kosmetycznym. Pierwsza technologia lakierów do paznokci UV, do usunięcia których nie potrzeba zmywacza – wystarczy tylko podważyć warstwę lakieru. Idąc krok dalej, alessandro International przygotował zestaw, który pomoże nie tylko podkreślić piękno naszych paznokci, ale także zadba o ich kondycję. Płyn do skórek, odżywka oraz lakier pielęgnacyjny stworzone z najwyższej jakości składników gwarantują głębokie odżywienie oraz wzmocnienie płytki.
Dołączone do zestawu pilniczek oraz patyczki do usuwania skórek stanowią praktyczne dodatki, które pomogą zadbać o kompleksowe przygotowanie paznokci do dalszych zabiegów.
Skład zestawu:
- płyn do skórek 5 ml,
- odżywka (bez formaldehydów),
- lakier pielęgnacyjny,
- pilniczek,
- 2 patyczki do usuwania skórek.
Cena zestawu 99 zł
Wszystkie produkty alessandro International dostępne są w salonach stacjonarnych marki oraz w sklepie internetowym na www.alessandro.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

sisi13

Ja swoją ulubioną paznokciową pielęgnację już mam.

produkty partnerów