Face&Look > URODA > WŁOSY > PIELĘGNACJA > Prezenty, dzięki którym mamy poczują się ważne i piękne.

Prezenty, dzięki którym mamy poczują się ważne i piękne.

Każda mama ma tyle na głowie! Stara się pogodzić wiele życiowych ról i pamięta o potrzebach całej rodziny, zapominając trochę o sobie. Na szczęście jest taki dzień w maju, kiedy sprawy mamy stają się najważniejsze. Podpowiadamy, jak dzieci lub bliscy mogą sprawić mamie radość. Z tych podpowiedzi skorzystać może też mama osobiście. Efekty na pewno jej się spodobają!

Zadbane i zdrowe włosy, gładka skóra bez zbędnych włosków, stopy gotowe na lato – są takie rezultaty pielęgnacji, dzięki którym kobieta czuje się pięknie i wyjątkowo. Tylko jak je osiągnąć przy ciągłym braku czasu i niekończących się niespodziankach, w które obfituje życie z dzieckiem? Są do tego odpowiednie narządzenia, które minimalizują wysiłek mamy włożony w dbanie o siebie i dają wspaniałe efekty.

Bezpieczny sposób na piękne włosy 

 

Nawet najbardziej zabiegana mama suszy włosy, niekiedy nawet codziennie. Czasem ma ochotę na loki, czasem na proste, gładkie włosy.  Czy musi się to odbywać kosztem włosów, które nie przepadają za nadmiarem ciepła? Absolutnie nie. Z suszarką, prostownicą i lokówką automatyczną z serii MoistureProtect od Philips mama może wyglądać tak, jak lubi, a jej włosy będą wciąż zdrowe i piękne. Urządzenia te podczas stylizacji nie tylko nie niszczą włosów, ale pozwalają także utrzymać ich odpowiednie nawilżenie, dzięki automatycznemu dostosowywaniu temperatury suszenia. Dodatkowa pielęgnacja jonowa sprawia, że włosy stają się gładkie, lśniące i proste lub kręcone – wybór należy do mamy. Z takimi narzędziami każda kobieta może wyglądać tak, jak lubi najbardziej, bez obaw o stan włosów.

Piękne loki bez wysiłku

 

Loki to ulubiona fryzura i marzenie wielu kobiet. Niestety, nie jest o nią łatwo w warunkach domowych, szczególnie, gdy na pokładzie jest dziecko, brakuje więc czasu na długie stylizowanie i precyzyjne dopracowywanie skrętu. Z pomocą przychodzi lokówka automatyczna MoistureProtect. Pozwala samodzielnie stworzyć efektowne i lśniące loki niczym z salonu fryzjerskiego, zachowując jednocześnie zdrowie włosów. Inteligentny system kręcenia loków pozwala uzyskać aż 27 różnych kombinacji, zależnie od czasu, temperatury i kierunku skrętu włosów. Wszystko dzieje się automatycznie, więc perfekcyjne loki i fale są w zasięgu każdej mamy, która ma na nie ochotę. A jeśli grafik mamy jest tak napięty, że nie znajdzie chwili na robienie loków? Może skorzystać z uwielbianego przez zajęte kobiety urządzenia typu 2 w 1. Lokówko-suszarka Philips Air Styler Essential umożliwia tworzenie pięknych, naturalnych fryzur i zapewnia pielęgnację włosów. 3 nasadki są odpowiednie do długich i krótkich włosów, dzięki czemu stylizacja staje się wyjątkowo łatwa. Uniwersalne, proste w obsłudze i przynoszące szybkie efekty? Takie urządzenia mamy lubią najbardziej.

Gładkie ciało na długo 

 

Ciepłe majowe dni wywołują u wielu kobiet jeszcze większą potrzebę usunięcia niechcianych włosków na ciele. Najskuteczniejszym sposobem gwarantującym długotrwały efekt jest usuwanie włosków w całości, razem z cebulkami. Z depilatorem Philips z serii 8000 można to zrobić na sucho, na mokro i przede wszystkim: na długo, bo nawet na 4 tygodnie! Urządzenie ma ulepszoną pęsetę i bardzo szeroką głowicę, dzięki czemu zapewnia wydajną i delikatną depilację. Ponad 70 000 ruchów chwytania włosków na minutę oznacza, że dolne partie nóg można ogolić w zaledwie 10 minut. Tyle nawet najbardziej zajęta mama znajdzie, żeby mieć potem kilka tygodni spokoju. Depilator może być bezprzewodowy i ma antypoślizgowy uchwyt, co pozwala na bezpieczne stosowanie go w czasie kąpieli lub pod prysznicem - taki zabieg jest delikatniejszy. O komfort mamy zadba też dodatkowa, niewielka nasadka do miejsc wrażliwych.

Od stóp do głów

 

Gładkie ciało nie oznacza tylko pozbawionej niechcianych włosków skóry. Urządzenie Philips Pedi Advanced to elektryczny pilnik, który zapewnia gładkie stopy — od pięt po palce. Obrotowy dysk i precyzyjna krawędź umożliwiają usuwanie zgrubień w dokładny i bezproblemowy sposób, zarówno z większych, jak i z mniejszych obszarów. Pielęgnacja skóry jest delikatna dzięki użytemu w dysku korundowi. Z urządzenia można korzystać na sucho i na mokro, np. pod prysznicem. Wystarczy tylko kilka minut i możesz cieszyć się gładką skórą stóp.

 

Kilkuminutowe zabiegi o natychmiastowych efektach to coś, co może sprawić przyjemność mamom nie tylko w dniu ich święta. Takie małe kroki w stronę wspaniałego wyglądu to też sposób na świetne samopoczucie, zadowolenie z siebie i dobry nastrój. W świecie pełnym obowiązków i odpowiedzialności jest to bezcenne.

 

 

 

Artykuł Partnera.

 

Na zakupy zapraszamy do naszego sklepu na faceandlook.com 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.