Premiera singla Kate. Zobacz making of teledysku!

„Teraz siebie znam” to najnowszy singiel Kate. Jego premiera już 1 października w Programie I Polskiego Radia, a potem również w innych stacjach radiowych oraz na YouTube.

Zarówno tekst piosenki jak i scenariusz do teledysku jest mojego autorstwa. Natomiast kompozytorem jest Łukasz Lazer, producent i gitarzysta zespołu Red Lips — zdradza nam Kate. — Teksty piosenki  piszę opierając się o własne doświadczenia. Singiel „Teraz siebie znam” opowiada o przełamywaniu strachu, o tym, że bycie szczęśliwym zależy od nas samych i możemy tacy się stać pomimo przeszkód, przykrych doświadczeń, a także o tym, że warto żyć w zgodzie ze swoimi priorytetami. Gdy byłam młodsza, nie miałam odwagi na bycie sobą. Bałam się własnych marzeń. Krytyka innych ludzi była dla mnie wielką blokadą. Dziś moje wybory są odbiciem moich nadziei, a nie lęków. Warto podejmować wyzwania, one nas kształtują i uczą. O tym właśnie jest mój singiel — wyjaśnia artystka i dodaje: Inspirację do tworzenia muzyki i tekstów  dały mi lekcje śpiewu u pani Eli Zapendowskiej, Moniki Urlik oraz warsztaty muzyczne u Kayah. Dotąd występowałam też w teatrze Komedia z zespołem jazzowo-bluesowym oraz z orkiestrą w amfiteatrach. 

Teledysk do singla  „Teraz siebie znam” był zaprezentowany przedpremierowo w Superstacji Polsatu. Singiel będzie też opublikowany na serwisach streamingowych. O premierach w stacjach radiowych można się dowiadywać z mediów społecznościowych Kate. Zobaczcie making of teledysku:

 

Zdjęcia Emilia Szczesiak

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów