Face&Look > MODA > TRENDY > Mężczyzna > Ponadczasowe zegarki z klasą

Ponadczasowe zegarki z klasą

Wiele osób chciałoby choćby na chwilę zatrzymać czas w momencie, gdy czuje się wspaniale. Jednak dobre zegarki nieustannie odmierzają czas i chodzą niezwykle precyzyjnie dzięki innowacyjnym, niemalże doskonałym mechanizmom.

To niezawodność i dokładność sprawiają, że uważamy je za przedmioty unikalne i godne posiadania. Współczesne zegarki mogą być piękne, eleganckie i funkcjonalne, a także stylowe i wytrzymałe. Obecnie wszystkie te cechy zapewniają renomowane marki zegarków.

Wszystko chodzi jak w zegarku

Nienaganny efekt, niezawodność, idealne dopasowanie to podstawowe oczekiwania klientów, którzy pragną znaleźć zegarek odpowiedni dla siebie. W ofercie sklepów z zegarkami znajdują się tylko wyjątkowe marki i wybitne egzemplarze – Casio, Citizen, DKNY, Timex, Tissot, Tomy Hilfger oraz wiele innych. Zarówno popularne marki, jak również ekskluzywne, tworzone w limitowanych kolekcjach zegarki mają jedną wspólną cechę wspólną – doskonale odmierzają czas.

Zegarki kwarcowe i mechaniczne

Precyzyjny mechanizm zegarka może być wykonany z krystalicznego kwarcu, który steruje przepływem prądu. Dokładność zegarków kwarcowych wynosi +/- 9 sekund na miesiąc w bardzo dobrych mechanizmach. Innym rozwiązaniem jest mechaniczna praca zegarka polegająca na pobieraniu energii z napięcia sprężyny. Napięcie powstaje dzięki nakręcaniu sprężyny koronką, a regulator balansowy steruje wskazówkami. Dokładność ich pracy to +/- 7 sekund na dobę.

Automatyczne i słoneczne mechanizmy w zegarkach

Zegarki automatyczne działają dzięki wirowaniu rotora. Zastosowany w nich mechanizm wykorzystuje ruch ręki do nakręcenia zegarka. Dokładność jest zbliżona do zegarków mechanicznych. Z kolei zegarki zasilane światłem słonecznym mają podobną konstrukcję do mechanizmów kwarcowych. Różnią się jednak tym, że to światło zasila baterie z fotoogniwami, które służą przechwytywania energii słonecznej.

Nowoczesny sklep z zegarkami

W sklepie internetowym zegarkicentrum.pl możesz przyglądać się zegarkom tak długo, jak tylko zechcesz, dzięki czemu masz możliwość dokonania idealnego wyboru. Markowe, ponadczasowe zegarki można dopasować do gustu i stylu każdej osoby. Niezwykle precyzyjne mechanizmy i pieczołowite wykonanie to dwie cechy, dzięki którym każdy zegarek doskonale odmierza czas. Wśród wielu wyjątkowych modeli na uwagę zasługują szykowne zegarki Emporio Armani, japońskie Seiko, klasyczne szwajcarskie Adriatica oraz kultowe zegarki Tissot. Oryginalny Timex IQ synchronizuje się telefonem, dzięki czemu bardzo precyzyjnie pokazuje czas. Jest nowoczesny – jego funkcje można kontrolować smartfonem.

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
Iwo

Nie noszę zegarków chociaż zaczynaja być bardzo modne

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
Pawka

Uwielbiam zegarki