Face&Look > ZDROWIE > Kultura > Polecamy dobrą muzykę!

Polecamy dobrą muzykę!

Face&Look i Empik.com polecają dobrą muzykę - nie tylko na wakacje, na cały rok!

Sylwia Grzeszczak, Komponując siebie, cena 37,99 zł
Sylwia Grzeszczak to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów - jednym słowem człowiek orkiestra... Jej pierwsza solowa płyta jeszcze przed premierą uzyskała status złotej. Czy kolejna powtórzy ten sukces?

Kup płytę tutaj

Fismoll, At Glade, cena 32,29 zł
Debiutancka, ale dojrzała płyta 19-letniego polskiego songwritera Fismolla. Intymna, jednocześnie różnorodna i poruszająca słuchaczy bez względu na wiek. Podobna w klimacie do płyt Bon Ivera, Bena Howarda czy Damiena Rice'a i polecana przez Marka Niedźwieckiego i Katarzynę Nosowską.

Kup płytę tutaj

Dawid Podsiadło, cena 37,99 zł
Debiut zwycięzcy ubiegłorocznej edycji X-Factor. Wokalista daje popis swoich możliwości wokalnych, ale też udowadnia, że dobrze radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza. Płyta Dawida wzrusza, buzuje emocjami, smutek przeplatając z nadzieją.

Kup płytę tutaj

Której płyty najchętniej byście posłuchali?

Dodaj komentarz

Komentarze

wilma74

Z mamą Sylwi mój mąż chodził do klasy.Na spotkanie klasowe przywiozła dla każdego płytę z autografem.Ładnie śpiewa. Smile

angel3312

Z tych trzech wybrałabym Sylwię.

bozenkaxxj

ja chętnie posłuchałabym płyty Dawida Podsiadło,sledziłam zmagania tego fajnego chłopaka w X-Factor i potem występy,podoba mi się jego skromność i piękny głos,może i dlatego ,że pochodzi z miasta obok mnie Smile

Masza

Grzeszczak lubię,ale mam już dość słuchania jej piosenek.O płycie Dawida słyszałam sporo pozytywnych opinii. Ciekawi mnie płyta Fismolla,wybiorę się do Empiku,przesłucham parę kawałków,jak mi się spodoba to kupię.

madziara85

pełen respect dla sylwi grzeszczak płyta jej się udała juz bardzo dobrze się sprzedaje jej nowy singiel jest hitem na stacjach radiowych jak również w tv życzę sukcesów jest młoda oby szczęśiłóo jej się w karierze jak brodce powodzenia ;*

angel3312

zgadzam się z madziarą85 - Sylwia odniosła sukces.
Jeśli chodzi o Dawida, hmmm długo było o nim cicho, teraz dopiero rozkręca się w mediach. Również śledziłam go w XFactorze, ale takżę kibicowałam Ewelinie Lisowskiej.

dark_forest

Nie znam tych wykonawców, ale życzę im powodzenia Smile

bbo

A mi Sylwia się nie znudziła, bo słucham tylko w radio w samochodzie. Ma dziewczyna talent. A Dawida we własnych utworach jeszcze nie słyszałam.

cheljo

nie znam.....

francesca

Dawid. O tak tak, lubię piosenkę, która szaleje w radio. Myślę, że przesłucham więcej utworów i wrażenie będzie coraz lepsze.

angel3312

Francesca - "trójkąty i kwadraty"

KAHA

Z powyższych propozycje znam tylko kilka piosenek Sylwii, ale słyszałam, że Dawid daje radę.

bbo

Czemu ja Dawida jeszcze nie słyszałam? Dziś sobie poszukam w necie.

NataliaLily

Lubię głos Sylwii, ale od Dawida płyta najbardziej przypadła mi do gustu:)

weronkaa84

Bardzo lubię piosenki Sylwii Smile Podsiadło mnie nie zachwyca, jakaś melancholijna jest ta jego twórczość Smile

Dorota Niewiadomska

Podsiadło jest świetny,ale kto co lubi...