Podsumowanie Team Testów – szampon i lotion Phyto Nature

Przedstawiamy wyniki testów kosmetyków marki Phyto Nature – szamponu i lotionu do włosów z tendencją do wypadania. Jak się sprawdziły? Sami zobaczcie.

 

 

Szampon Phyto Nature przeciw wypadaniu włosów 

Szampon przeznaczony do włosów słabych, zniszczonych z tendencją do wypadania. Oparty na wyciągu z chinowca, który ma właściwości tonizujące i stymulujące korzeń włosa. Dodatkowo szampon zawiera prowitaminę B5, która odżywia włosy na całej długości. Szampon stymuluje naturalny wzrost włosów, odżywia i regeneruje, przywracając siłę, blask i elastyczność. By osiągnąć maksymalny efekt, zaleca się stosowanie szamponu w połączeniu z lotionem przeciw wypadaniu włosów Phyto Nature. Nie zawiera parabenów i silikonów.
 
Wyniki testów
Szampon do włosów Phyto Nature zdecydowanie spełnił oczekiwania 83% testujących, większość też oceniła produkt bardzo wysoko – w skali od 1 do 10 punków 33% osób przyznało mu 10 punktów, a 47% – 9 punktów. Wśród odpowiedzi na pytanie o wrażenia, jakie szampon pozostawia po zastosowaniu, dominowały: świeżość, miękkość i dobre oczyszczenie włosów. Na pytanie o zapach szamponu 43% uczestników testu odpowiedziało, że się podoba, natomiast aż 47% – że bardzo się podoba. Konsystencja szamponu odpowiadała niemal wszystkim testującym. Pojemność szamponu bardzo odpowiada 77% uczestników, a 20% - odpowiada. Testujący oszacowali także cenę produktu – 87% z nich uważa, że powinien kosztować w granicach 15-20 zł. 50% testujących przyznało, że opakowanie bardzo im się podoba, a 40% – że się im podoba. Na pytanie czy kupią szampon aż 60% testujących odpowiedziało, że kupi na pewno i 80% zdecydowanie poleci przyjaciółce.
 
Z waszych opinii
Kinga Szampon obficie się pieni. Dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Jest pachnący, o znakomitej konsystencji.
sisi13 Szampon jest rewelacyjny. Przestały mi w końcu wypadać włosy garściami. Zapach jest ładny, a piana bardzo fajnie oczyszcza włosy.
Bożena Wygodna butelka szamponu i bezproblemowa aplikacja. Do tego opakowanie tak duże, że wystarczy na wiele myć. Pieni się dobrze i spłukuje bez trudu. Włosy pozostają czyste, superodżywione i gładkie.
Wioletta Bardzo dobrze stosowało mi się ten szampon. Charakterystyczny, lekko cynamonowy zapach unosił się w łazience jeszcze przez godzinę po użyciu. Moje włosy wymagały po myciu zastosowania odżywki. Bez tego były szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Choć to dla mnie nie problem, bo zazwyczaj nakładam choćby minimalną ilość odżywki po każdorazowym myciu włosów. Zaskoczył mnie za to ich połysk - już po pierwszym użyciu szamponu z lotionem więc warto stosować je w parze. Na pewno będę ten szampon polecać, również za fajne odczucie odświeżenia skóry głowy.

Rewitalizujący lotion Phyto Nature przeciw wypadaniu włosów 

Lotion do włosów z wyciągiem z chininy został stworzony w oparciu o naturalny wyciąg z kory chinowca, który bezpośrednio stymuluje korzeń włosa. Rewitalizuje i zapobiega wypadaniu włosów, powstawaniu łupieżu i łojotoku. Skutecznie redukuje swędzenie skóry głowy. Wzbogacony jest także o prowitaminę B5 i auksyny roślinne, dzięki czemu odżywia włosy od nasady po końce. Lotion przeznaczony jest do włosów słabych i zniszczonych. Stymuluje naturalny wzrost włosów, odżywia i regeneruje, przywracając siłę, blask i elastyczność. Lotion może być stosowany zapobiegawczo na zdrowych włosach. By osiągnąć maksymalny efekt, zaleca się stosowanie lotionu w połączeniu z szamponem przeciw wypadaniu włosów Phyto Nature.
 
Wyniki testów
Lotion do włosów Phyto Nature spełnił oczekiwania w 100 procentach aż 83% testujących, pozostali przyznali, że spełnił je częściowo. Uczestnicy testów przyznali też lotionowi punkty w skali od 1 do 10 – najwyższą ocenę przyznało mu 47% testujących, a 9 punktów lotion otrzymał od 40% testujących. Pozostali także ocenili lotion wysoko – na 8 punktów. Wśród odpowiedzi na pytanie o wrażenia, jakie lotion pozostawia po zastosowaniu, dominowały: nadanie włosom świeżości, lekkości, wzmocnienie i uelastycznienie. Na pytanie o zapach lotionu 43% uczestników testu odpowiedziało, że się im podoba, a 44% – że bardzo się im podoba. Pozostałym podobał się średnio. Konsystencja odpowiadała niemal wszystkim testującym (93%), jedynie 7% odpowiedziało, że mógłby być gęstszy. Na pytanie o cenę lotionu 50% testujących odpowiedziało, że powinien kosztować w granicach 15-20 zł, pozostali stwierdzili, że cena powinna być wyższa (do 35 zł). Pojemność produktu nie budziła większych zastrzeżeń – 77% uznało, że jest bardzo dobra, a pozostali, że jest odpowiednia. Opakowanie także podobało się testującym – 67% przyznało, że podoba im się bardzo, a pozostali, że im się podoba. Aż 50% testujących odpowiedziało, że kupi lotion, a drugie 50%, że na pewno go kupi. 80% testujących odpowiedziało, że zdecydowanie poleci lotion przyjaciółce, a pozostałe 20%, że raczej poleci.
 
Z waszych opinii
bozenkaxxj Bardzo fajny produkt, polubiłam go od pierwszego użycia. Aplikacja za pomocą sprayu jest łatwa i przyjemna. Po dłuższym użytkowaniu włosy są wyraźnie zregenerowane i odżywione. Wyglądają zdrowo, są lśniące i piękne. Superduet z szamponem. Polecam
Daniel Bardzo dobry produkt, który razem z szamponem wstrzymał wypadanie włosów. Mam wrażenie, że nie tylko zahamował, ale wręcz pobudził cebulki do wzrostu. Dzięki lotionowi włosy są mocniejsze, ładnie błyszczą i przyjemnie pachną. Wzmacnia włosy bardzo wyraźnie.
Grzegorz Dobry, przyjemnie pachnący lotion. Bardzo dobrze po nim układały mi się włosy i miałem wrażenie, że jest ich jakby więcej. Stosowałem po każdym myciu i chyba widzę różnicę na korzyść, ponieważ włosy wyglądają na mocniejsze i zdrowsze.
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

Cameleonka

Nic dodać nic ująć. Świetny zestaw. Mój team już rozgląda się za kolejną butelką tego szamponu.

OLIWIA25

To były fajne testy Smile

Malinka23

same pozytywne opinie 

maybe92

Ciekawe produkty Smile

Julia Suszczynska

Lubię czytać wasze opinie Smile

produkty partnerów