Podsumowanie 25. Edycji F&L Testów – szampon Denson, pielęgnacja wzmacniająca dla mężczyzn

Szampon Denson to produkt w pełni organiczny. Swoje właściwości zawdzięcza molekule Incrocapil S docierającej do opuszki włosa i 25 aktywnym ekstraktom roślinnym. Incrocapil S wpływa na blokowanie enzymu 5 alfareduktazy odpowiedzialnego za łysienie androgenne. Naturalne, w pełni zmikronizowane ekstrakty roślinne regenerują skórę głowy, jak i samą opuszkę włosa. 
 
99% testujących panów przyznało, że szampon całkowicie spełnił ich oczekiwania. Przeważały opinie, że dobrze regeneruje, odżywia i oczyszcza włosy; podkreślaliście też, że jest przyjemny w stosowaniu. Aż 97% testujących potwierdziło, że szampon hamuje wypadanie włosów. 99% testujących doceniło jego ładny zapach. 57% testujących uważa, że szampon mógłby być gęstszy, jednak, jak pisaliście w ogólnej ocenie, świetnie się aplikuje, rozprowadza i pieni. Cenę produktu określiliście na poziomie powyżej 30 zł (71% testujących, w tym połowa na poziomie powyżej 50 zł). 99% panów uznało, że produkt jest wydajny lub też bardzo wydajny. 98% testujących przyznało, że opakowanie jest atrakcyjne. 98% testujących kupiłoby produkt ponownie i tyle samo poleciłoby produkt znajomemu.

Z Waszych opinii:

harley07
Szampon przeciw wypadaniu włosów z ciekawym korkiem. Dobrze oczyszcza włosy. Bardzo ładnie pachnie. Mam wrażenie, że przy codziennym myciu włosy są odrobinę grubsze i zdrowsze.
 
Iwo
To bardzo dobry produkt każdy boryka się z wypadającymi włosami a ten szampon działa nie tylko na włosy ale również na cebulkę włosa odżywiając ją i już po kilku myciach można zauważyć lepszą kondycje
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

Beatris20

Muszę kupić dla męża, swietna marka.

OLIWIA25

Super, sprawdził się.

sisi13

Mężowi się spodobał Smile

maybe92

U nas w domu także się sprawdził Wink

produkty partnerów