Podsumowanie 24.Edycji F&L Testów – Szampon Capilarte Dermedic

Zalecany dla kobiet i mężczyzn z problemem nadmiernego wypadania włosów o różnej etiologii, w tym uwarunkowane genetycznie i hormonalnie łysienie androgenowe. Jest przeznaczony także dla osób, u których w wyniku przyjmowania leków, stresu czy osłabienia organizmu występuje czasowa, bądź permanentna utrata i widoczne osłabienie włosów. Łagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Wpływa na wydłużenie fazy anagenowej (faza wzrostu) włosa. Pobudza wzrost nowych, silnych włosów. Wpływa na zahamowanie nadmiernego efektu łysienia. Zapewnia zwiększenie objętości i grubości włosów. Nie narusza fizjologicznej równowagi mikrobiomu skóry głowy.

Produkt spełnił oczekiwania 100 proc. z was. Jego zapach i pojemność odpowiadają 67 proc., konsystencja 83 proc. Opakowanie zewnętrzne podoba się 100 proc. z was. 75 proc. kupi go ponownie i tyle samo poleci go swojej przyjaciółce. Dostał od was 9,41 punktu.

Z Waszych opinii:

Aneta Szyszka:
Po ciąży bardzo wypadały mi włosy, zauważyłam, że odkąd zaczęłam używać szamponu włosów które mi wypadają jest mniej. Jestem zaskoczona skutecznością szamponu i bardzo się cieszę, że udało mi się dostać do testów.

bbo:
Lubię kiedy szampon pieści moje włosy delikatna pianą. I tak właśnie jest w przypadku Dermedic. Po spłukaniu czuję, że skóra głowy jest odświeżona, a włosy czyste i zadbane.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

eliska

Ten szampon muszę zakupic i wypróbować 

JULA7

Bardzo chciałabym go wypróbować

sisi13

Bardzo fajny szampon. Zakupię na sezon jesienno-zimowy, gdy włos mi częściej leci.

Cameleonka

Podobnie jest u mnie. Właściwie to od końcówki lata zaczynam konsekwentnie aż do listopada akcję zrzucania włosa już od kilku lat, że zaczynam się zastanawiać czy nie ma we mnie czegoś ze zwierzaków futerkowych z tym ich linieniem... Biggrin A na serio to szampon przyjemny i bardzo wydajny.

OLIWIA25

Szkoda, że nie udało mi sie przetestować tego szamponu.

Malinka23

szampon godny polecenia 

maybe92

Bardzo "włosowa" była ta edycja, jak widzę Wink Myślę, że kiedyś zakupię ten szampon, bo przy problemach z tarczycą moje włosy są często w różnym stanie...

Moniiaa

Że też nie zgłosiłam się do tego testowania....

produkty partnerów