Po co komu perkusja na pokazie butów?

Wybieg długi na 15 m, nietypowy, bo z transeptem, a na środku perkusja. „O co chodzi?” zadawali sobie pytanie goście, licznie przybyli na medialną premierę/pokaz kolekcji butów na jesień 2015/zima 2016 „Miejski szyk”, z udziałem Ewy Mielnickiej, Miss Polski 2014, ambasadorki marki Nessi.

Chodzi o buty! O to, aby show było oryginalne, dynamiczne, pozwalające wyróżnić moment premiery spośród innych premier w sezonie.  Koncepcja pokazu była gotowa kilka miesięcy temu, a we współpracy z jednym z najlepszych w Polsce choreografów, Jarkiem Szado nabrała jeszcze bardziej wyrazistego wymiaru. Tym sposobem na wybiegu znalazła się perkusja i… ku zachwytowi damskiej części pokazu, perkusista - Marcin Martinez Prążyński. 

 

Na początku oficjalnej części  wystąpiła Sabina Sago, charakterystycznym głosem wprawiając ponad 200 gości w dobry nastrój, potem na scenę wkroczyli brawurowi prowadzący: Paulina Drażba z portalu www.kimkim.pl oraz Jarek Szado, którzy odpytali Anię Samusionek  na okoliczność wygody butów Nessi, zapowiedzieli pokaz  butów Nessi, a potem było jak u mistrza suspensu: najpierw wybuch, a potem… Modelki wystąpiły w obuwiu z najnowszej kolekcji, do której dobrano odzież marki Mint and Pepper, biżuterię Venis oraz zegarki Danish Design Watches i nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie perkusja, wybijająca żywo rytm muzyki towarzyszącej pokazowi.

 

Na wybiegu dwukrotnie pojawiła się Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, ambasadorka marki, w tym raz w koronie, którą oddała Paulinie Drażbie, na chwilę.

„Mistrzostwo świata” – takie były komentarze, a gratulacji i zachwytów było bez liku. I o to chodziło!!!

 O fryzury modelek zadbała Fryzjernia Michalski, o makijaż Międzynarodowe Studium Dziewulskich.

 

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

sisi13

Jakoś mało w tym wszystkim butów Sad

bozenkaxxj

Kazdy pomysł na oryginalny, jedyny w swoim rodzaju pokaz jest dobry, podoba mi się bardzo, perkusja ożywiła widownię :)Emotikon smile

weronkaa84

Pomysł nietypowy, więc wrażenia na żywo musiały być niezapomniane Smile

requiem29

Zdjęcia mało opowiadają o tym wydarzeniu ale na pewno miała to swój spójny i bardzo ciekawy wydźwięk na żywo. 

Dorota Niewiadomska

Butów niewiele tu widzę,ale sam pomysł jest świetny i robi fajne wrażenie Smile 

Beatris20

Bardzo mi się podoba łaczenie mody i muzyki- od razu pokazy są bardziej interesujące i ... dynamiczne Smile Dla mnie pomysł super.

Cameleonka

Gdyby to był inny termin, powalczyłabym o wejściówkę. Na pewno przeżycia były niezapomniane. A perkusyjne bity uwielbiam!

ossoria

Szkoda, że nie ma tu filmiku z tego pokazu.

nishita27

Każdy chce być oryginalny i dobrze ale ja pyutam gdzie te buty? Biggrin

pyrta

Bardzo fajnie.. tylko z chęcią popatrzyłabym na te buty Biggrin

Moniiaa

No właśnie - szkoda, że nie ma filmiku.

Malinka23

marzy mi się być na takim pokazie

kasiaa

Chciałabym się  znaleźć na takim pokazie 

wampa

buty powinny być na pierwszym planie

wampa

a gdzie buty?

produkty partnerów