Plany na styczeń? Odwiedź największe targi ślubne w Małopolsce!

Wraz z początkiem 2016 roku na terenie Małopolski odbędą się największe targi ślubne w tym województwie. Targi Młodej Pary, bo właśnie taką nazwę będzie nosiło wydarzenie, rozpoczną się 10 stycznia w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO. Imprezę poprowadzi natomiast znany prezenter telewizyjny – Tomasz Kammel.

Targi Młodej Pary, to największa w Krakowie przestrzeń wystawiennicza  licząca ponad 6 000 m2 powierzchni wolnej od barier architektonicznych, 300 wystawców, 700 darmowych miejsc parkingowych i spodziewane 5 000 odwiedzających. To tylko kilka z wielu zalet wydarzenia, o jakim będzie głośno w najbliższym czasie. Choć do imprezy zostały prawie trzy miesiące, organizatorzy już dziś są pewni jej sukcesu. – Na ten moment ponad 100 wystawców zarezerwowało powierzchnię na Targach. Liczba ta stale się powiększa, w związku z czym jesteśmy przekonani, że szybko uzbieramy komplet – zapewnia Szczepan Łowiński z firmy Intact Group organizującej Targi. – Nie martwimy się również o zainteresowanie odwiedzających. Zadbaliśmy bowiem nie tylko o imponującą liczbę wystawców, lecz także szereg dodatkowych atrakcji oraz imponującą oprawę multimedialną. Między innymi dzięki temu z pewnością przyciągniemy liczną grupę mieszkańców Małopolski – zapewnia Szczepan Łowiński.

Czego oprócz znanej formuły targowej mogą spodziewać się goście odwiedzający imprezę? Podczas Targów na scenie odbędą się pokazy mody ślubnej, konkursy z cennymi nagrodami oraz darmowe prelekcje i warsztaty prowadzone przez ekspertów poszczególnych dziedzin. Pokazy po części wstępnej zostaną przeniesione ze sceny do specjalnie wydzielonych sali konferencyjnych. Dodatkową atrakcją dla przyszłych par młodych z pewnością będą występy zespołów weselnych, które odbędą się w przygotowanej do tego celu części EXPO. – Zależy nam na tym, żeby pokazy poszczególnych zespołów odbywały się w jak najbardziej komfortowych warunkach zarówno dla muzyków, jak i słuchaczy – tłumaczy Karol Klimek, drugi z organizatorów Targów. – Dzięki wydzielonej strefie zespoły będą mogły swobodnie prezentować swoje umiejętności, pozwalając innym gościom na spokojne zwiedzanie stoisk wystawców.

Targi zostały zaplanowane praktycznie na cały dzień (od godz. 10:00 do 18:00), dlatego organizatorzy zadbają również o komfortowe warunki dla wystawców i zwiedzających. To właśnie dla nich na terenie całego obiektu przygotowane zostaną specjalne strefy relaksu, w których będzie można napić się kawy, skorzystać z usług cateringowych czy też po prostu odpocząć. W EXPO działa także przestronna restauracja, która jednorazowo może pomieścić i obsłużyć nawet 200 osób. Wszystkie te atrakcje czekają na zwiedzających już 10 stycznia 2016 roku, a bilet wstępu to koszt jedynie 20 zł. 

Pewni sukcesu organizatorzy już dziś zachęcają do śledzenia bieżących informacji związanych z wydarzeniem na stronie www.targimlodejpary.pl oraz Facebookowym profilu Targów.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

basiamiecz715

Oj, za moich czasów, kiedy przygotowywałam sie do slubu nie było takich targów........rozmarzyłam sie ..... Smile

bozenkaxxj

Chętnie bym odwiedziła targi ślubne gdyby takie były dawno, dawno temu.Fajnie, ze są tego typu prezentacje, napewno cieszyć się będą ogromnym zainteresowaniem.

OLIWIA25

Chociaż raz w życiu powinno się być na takich targach- mi nie było dane.

weronkaa84

Szkoda, że ten etap dawno już za mną Smile Ale impreza zapowiada się naprawdę fantastyczna Smile

Malinka23

z przyjemnością bym się wybrała na takie targi Biggrin

sisi13

Kolejnego ślubu nie planuję, więc temat choć bardzo przyjemny to dużej mojej uwagi nie przykuje Smile

eliska

Super  pomysl z tymu targami na pewno będzie miał powodzenie 

Cameleonka

Już nie jestem tym zainteresowana, ale gdyby jakiś czas temu były takie targi to zprzyjemnością bym się na nie wybrała

claudiq1990

To będzie piękne wydarzenie, szkoda, ze mam tak daleko 

requiem29

Byłam na Targach Ślubnych w Trójmiejscie, jeśli macie czas i ochotę to polecam się wybrać. Można nie tylko popatrzeć, podejrzeć, posmakować ale i wygrać coś fajnego ;]

kylaina

Jestem jakaś inna, ale jakoś nie bardzo mnie to interesuje...

Dorota Niewiadomska

Fajna sprawa.Z czystej ciekawości chcialabym zobaczyć.Na pewno takie targi funduja niezle widowisko Smile 

Nataliiia1

To coś dla mnie i narzecznego Smile Zapowiada się świetnie, może się wybierzemy Biggrin Biggrin 

gamzurek5

Też byłam w zeszłym roku na podobnych targach, wrażenie robiły na mnie "slubne: auta Biggrin

moniqa9

I super coś dla młodych mi nie było dane byc na takich targach ale inni niech korzystają jak najbardziej

maybe92

Super się zapowiada, poza tym moje klimaty... Chętnie bym się przejechała Smile

hanover

ja już po ślubie a kolejnego nie planuję Blum 3 a raz już byłam na takich targach

alonek

Jak byłam mniejsza uczestniczyłam w targach. Naprawdę warto. Można zobaczyć dużo przydatnych usług.

Moniiaa

To już nie dla mnie, swój ślub mam za sobą Wink

Ewonka

szaleństwo!!!!

Ewonka

dobrze że ja juz po slubie

Masza

Z chęcią bym się wybrała na takie targi.

kasiaa

Pochodzilabym po takich targach, ale chyba bez  szalonych emocji.  Chociaż kto wie Smile 

wampa

targi nie dla mnie

produkty partnerów