Pędzel do aplikacji masek kosmetycznych Girl’s best friend

Azjatki już od najmłodszych lat dużo uwagi poświęcają swojej skórze, właśnie dlatego ich cera jest tak idealna. Japońska pielęgnacja oparta jest na 5 krokach, które niczym rytuał powtarzane są codziennie. Wszystko po to, by zachować blask, witalność i młodość. 

 
Idealnie oczyszczona skóra zwiększa skuteczność składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Odżywianie i nawilżanie skóry jest dla Azjatek równie ważne, jak oczyszczanie skóry. Dlatego jeszcze przed ostatnim etapem pielęgnacji - nałożeniem kremu, aplikują maski pielęgnacyjne.
 
 
Pozwala w zaciszu domowym osiągnąć jakość usługi wykonywanej w salonie kosmetycznym. Dzięki spłaszczonemu kształtowi precyzyjnie i równomiernie można nałożyć maseczkę lub kwasy złuszczające. Do aplikacji masek w trudno dostępnych miejscach, służy wąska strona pędzla. Pędzel świetnie sprawdza się również do mieszania i rozdrabniania z wodą, maseczek w proszku.
 
Cena 19,90 zł

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

sisi13

Kolejna rzecz, która by się przydała.

Cameleonka

Pędzel bardzo ułatwia aplikację masek. Są jednak maski których za żadne skarby pędzlem nie da rady, np. węglowa typu peel off. Z ledwością rozprowadziłam dłońmi smołowatą maź i miałam problemy z domyciem rąk Biggrin Ale już sama maska schodzi pięknie i odsłania oczyszczoną skórę. Polecam Smile

Malinka23

poproszę o jeden Biggrin

produkty partnerów