Parachute pants – z czym je nosić?

Moda lat 2000 powraca, a wraz z nią królują parachute pants, czyli specyficzne spodnie, przypominające ubiór spadochroniarza, czy sam spadochron… Z czym połączyć parachute pants, by nie przesadzić, ale wpisywać się w najnowsze trendy!

W 2023 roku powraca moda z lat 2000, czyli dżety, workowate spodnie i róż w odcieniu Barbie. Nie szczędzimy także pasemek na włosach i błyszczących paznokci, ale jak sprawić, żeby wpisując się w trendy nie przesadzić? Charakterystyczna moda lat 2000 wymaga od nas sporo przemyślenia, jak zestawiać dane elementy ze sobą, by nie zabrnąć w stronę, która nie będzie nam się podobała.

 

 

Parachute pants

 

 

Parachute pants to spodnie, które przypominają strój spadochroniarza, czy sam… spadochron. Są to spodnie dopasowane w biodrach oraz podkreślające pośladki, ale niżej w luźniejszym kroju. Parachute pants swobodnie się odgniatają i układają, są luźniejsze od zwykłych spodni, ale nie przypominają modnych w zeszłym sezonie spodni o prostym kroju, czy dzwonów. Jak ograć spodnie, które przylegają, ale nie całkowicie? Czy nie wypadną pogrubiająco?

 

 

Parachute pants + …

 

 

Dopasowanie bluzki, reszty stroju do parachute pants to nie lada wyzwanie. Przede wszystkim, nie powinnyśmy twierdzić, że tylko osoby z figurą modelki mogą pozwolić sobie na taki typ spodni. Parachute pants będą wyglądały dobrze u każdego, jeśli tylko odpowiednio dobierzesz do nich resztę stroju, zrównoważysz mocny i charakterystyczny dół.

 

 

Lekka góra

 

 

Pierwsze, o czym powinnyśmy pamiętać, to lekka góra. Lekka, ale nie zwiewna. Stawiamy na przylegające koszulki na ramiona, albo proste t-shirty, obowiązkowo coś letniego i przylegającego. Dzięki temu zrównoważymy luźniejszy, spadochronowy dół i całość wypadnie efektownie, a nie zbyt przytłaczająco, masywnie.

 

 

Mocne buty

 

 

Parachute pants to spodnie, które kojarzą nam się z wojskowymi, dlatego też pierwszym skojarzeniem butów pasujących do tego typu spodni są ciężkie glany, martensy, czy każde inne buty tego typu. Na TikToku możemy zobaczyć także wiele stylizacji, w których stawia się na dopasowanie do parachute pants trampek. Nie są one aż tak mocne, ale na tyle charakterystyczne, że także bronią się przy parachute pants.

Autor: 
Redakcja

Rekomendowane dla Ciebie

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów