Odżywka do włosów zapewniająca gładkość w 20 sekund? To możliwe!

Jak w szybki sposób uzyskać efekt lśniących, gładkich włosów, które po wysuszeniu wyglądają jak po wizycie w profesjonalnym salonie fryzjerskim? Wystarczy znaleźć odpowiedni produkt kosmetyczny. Świetnie w tym celu sprawdzi się nowa odżywka do włosów – Mila IQ Care Lamellar Water. To woda lamelarna, którą stosujemy jak tradycyjną odżywkę do włosów, czyli zaraz po umyciu skóry głowy szamponem. Na szczęście nie ma potrzeby trzymania jej na włosach kilkunastu dłużących się minut, wystarczy kilkanaście sekund, by cieszyć się spektakularnym efektem. Jakie składniki odpowiadają za jej wyjątkowe działanie? Sprawdź poniżej.

Woda lamelarna do włosów – wegańska formuła i aktywne składniki odżywcze

Nowa woda lamelarna z serii Mila Care to nowa, wegańska, silnie nawilżająca formuła wzbogacono w ekstrakt z czarnuszki i inulinę – składniki głęboko nawilżające skórę głowy i odbudowujące łuskę włosa. Dodatkowo kompleks roślinnych protein zapewnia włosom skuteczną ochronę przed dalszymi uszkodzeniami, chroniąc skórę głowy przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych. Produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, nie był również testowany na zwierzętach.

Do jakiego typu włosów stworzono recepturę Mila Lamellar Water?

Wyjątkowe połączenie składników sprawia, że woda lamelarna jest skutecznym środkiem do pielęgnacji włosów wymagających, które potrzebują natychmiastowej regeneracji i odżywienia. Odżywka świetnie sprawdzi się do włosów:

  • bardzo zniszczonych;
  • z rozdwojonymi końcówkami;
  • suchych, potrzebujących silnego nawilżenia;
  • z puszącymi się puklami;
  • przede wszystkim średnioporowatych i wysokoporowatych.

Jakich efektów możesz oczekiwać po pierwszym użyciu? Już kilkanaście sekund kontaktu odżywki z Twoimi włosami dostarczy im składników odżywczych odpowiedzialnych za regenerację włosów. Zastosowanej przez twórców produktu technologii lamelarnej zawdzięczamy efekt wygładzonych włosów, który utrzymuje się aż do następnego mycia. Efekt ten wzmacniają składniki okluzyjne, pokrywające dokładnie każdy włos, dzięki czemu są gładkie, nie puszą się i dają efekt odbijającej światło tafli.

Jak nakładać wodę lamelarną na włosy?

Producent Mila Lamellar Water zaleca nakładanie produktu zaraz po umyciu włosów oczyszczającym szamponem i odciśnięciu z nich nadmiaru wody - najlepiej nie za pomocą szorstkiego, grubego ręcznika, a takiego z delikatnego, bawełnianego materiału. Odżywka na włosy najlepiej wchłania się, gdy nałożymy ją zygzakowatymi ruchami. To ważny moment, nie można pominąć żadnego skrawka włosów. Produkt należy zostawić na około 20 sekund, następnie dokładnie spłukać i ponownie odcisnąć z nadmiaru wody. Teraz wystarczy włosy wysuszyć i ułożyć zgodnie z preferencjami. Warto pamiętać, że w przypadku długich włosów o dużej objętości, zużycie produktu jest większe.

Jedwabista gładkość włosów w 20 sekund - Mila IQ Care Lamellar Water woda lamelarna do włosów to rozwiązanie, w które warto zainwestować, by cieszyć się lśniącymi włosami jak z salonu.

Autor: 
Artykuł Partnera

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

 

 

produkty partnerów