Face&Look > ZDROWIE > Kultura > Nowy teledysk Wiśniewskiego. Będzie przebój?

Nowy teledysk Wiśniewskiego. Będzie przebój?

Można już oglądać oficjalny teledysk do nowej piosenki Michała Wiśniewskiego. Nakręcony w Paryżu, z udziałem Izabeli Trojanowskiej i Witolda Dębickiego.

Piosenka jak pocałunek, czyli najnowszy klip Michała Wiśniewskiego, promuje solową płytę La Revolucion. Autorem słów i muzyki jest wokalista, kompozytor i autor tekstów Igor Jaszczuk. Cierpliwi zobaczą na końcu teledysku żonę Michała...

Sonda: 

Dodaj komentarz

Komentarze

Masza

Oglądałam już wczoraj.Dla mnie świetny utwór i na pewno stanie się przebojem.To się nazywa come back!Podoba mi się również sam teledysk.
Motto na początku teledysku powinni zapamiętać wszyscy ci,którzy przy pierwszych pojawiających się problemach,uciekają i nie starają się znaleźć rozwiązania.

dark_forest

Jakoś nie mam ochoty nawet słuchać i oglądać... Wink Opinię o Wiśniewskim już mam i nie kusi mnie, żeby poznawać jego nowe "wcielenie". Zmiana koloru włosów mu posłużyła, ale nie oznacza to, że stał się nagle innym człowiekiem..

bbo

Fakt, że wygląd nie zmienia wnętrza człowieka. Ale wg mnie ta zmiana wizerunku jest bardzo korzystna.

angel3312

o jacie jaka metamorfoza...

wilma74

Kurczę,Wiśniewski wygląda w końcu jak człowiek. Piosenka bardzo mi się podoba ,teledysk też ,lubię Witolda Dębickiego,Trojanowską już mniej.

luna341

Wygląd zdecydowanie na plus.:) Utrór tez mi sie spodobał.Sadzę,ze bedzie przebojem

helena1254

nowe image Wiśńiewskiego to super krok do zmiany siebie, teledysk dość fajny- wytrwałam do konca. Przesłanie na poczatku bardzo madre, wiec jak narazie Wiśniewski podąża dobrą drogą, zobaczymy czy z niej nie zboczy.

Masza

Widać kolejne małżeństwo pozytywnie na niego wpłynęło.

francesca

dark_forest - lepiej bym tego nie napisała, mam takie samo odczucie..

bar_bro

Piosenka taka sobie, ale zmiana imagu szokująco dobra!

bozenkaxxj

i piosenka i teledysk bardzo mi się podoba, nareszcie Michał wygląda fajnie, wręcz super, zmiana wizerunku jak najbardziej na plus, a czy to będzie przebój? zobaczymy, choć Mu tego życzę

OFFSIANKA

Piosenka wciąż w tonie Michała Wiśniewskiego...,więc nie zabrzmi chyba w żadnej stacji radiowej... Dla mnie piosenka nijaka i banalna. Patrząc na okładkę płyty miałam wrażenie, że otwiera ona drzwi do innego brzmienia. Kolor włosów się zmienił, makijaż jakby zbladł, ale styl muzyczny Michała wciąż ten sam.

NataliaLily

Wydaje mi się, że staje na nogi i wydaje się spoko:)

weronkaa84

Wizerunek na plus, muzyka jednak mnie nie przekonuje.

Dorota Niewiadomska

Tu nie do poznania.