Face&Look > URODA > MAKIJAŻ > LOOKI > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Najtrwalszy tusz do rzęs Active All Day Wear od IsaDory

Najtrwalszy tusz do rzęs Active All Day Wear od IsaDory

Każda kobieta szuka swojego tuszu do rzęs, którego nie będzie musiała ścierać spod oczu w ciągu dnia. O którego nie trzeba będzie się martwić, bo nawet w przypadku deszczu czy wysiłku fizycznego, pozostanie na swoim miejscu. Marka IsaDora, która uwielbia kobiety aktywne stworzyła dla nich wytrzymały tusz do zadań specjalnych  Active All Day Wear Make-up.

 

Każdy tusz, którego próbowałaś po paru godzinach osypuje się pod oczami, malując ci je jak u pandy? Za każdym razem jak próbujesz go zetrzeć, ten jeszcze bardziej rozmazuje się, powiększając ten efekt? Z taką oprawą wyglądasz na zmęczoną i nie wyspaną, a dodatkowo nie jest to estetyczne. Potrzebujesz tuszu, który utrzyma się na rzęsach, prawda?

IsaDora do swojej kolekcji Active – dla kobiet wyjątkowo aktywnych – dodaje w tym sezonie długotrwały tusz do rzęs All Day Wear Make-up. Jego formuła została stworzona tak, by pozostawać na swoim miejscu do 24h, bez względu na czynność jaką wykonujesz. Możesz w nim iść do pracy, iść na trening, biec do autobusu, a potem pojawić się na wykwintnej kolacji. Jest on odporny na wodę, rozmazania oraz pot. Nie kruszy się okropnie pod oczami, cały czas trzymając się rzęs. Jego szczoteczka o falowanym kształcie z fibry dodaje rzęsom objętości i grubości. Przez 24h masz na rzęsach efekt wow!

Można do niego dobrać także długotrwały podkład Active All Day Wear Make-up 24h. Wypada on świetnie podczas ćwiczeń na siłowni, wspinaczek górskich czy intesywnego biegania. Jest odporny na pot, wilgoć, ale także nie zapycha porów. Po całym dniu noszenia będzie wyglądał jak nałożony 5 minut temu. W połączeniu z nowym tuszem do rzęs, tworzy duet nie do pokonania!

 

fot. materiały prasowe


Do perfekcyjnej maskary dobierz doskonały eyeliner. Zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Professional Hi-Tech Eyeliner to eyeliner do powiek o cienkim, precyzyjnym pędzelku. Cena 19,55 zł

 

Dodaj komentarz