Face&Look > MODA > LOOKI > TRENDY > Najmodniejsza biżuteria lata 2018

Najmodniejsza biżuteria lata 2018

Pięknie chcemy wyglądać cały rok. Jednak kiedy wyjeżdżamy na wakacje, tym bardziej marzymy o tym, żeby bił od nas blask i świeżość. Większą uwagę przykładamy do tego, by wyglądać pięknie i modnie. Jesteśmy też bardziej skłonni do ekstrawagancji i eksperymentów ze swoim stylem. Dbając o każdy szczegół swojego ubioru, nie można zapominać o odpowiednio dobranej biżuterii. Co będzie hitem tego lata?

 
Ten sezon jest wprost idealny dla wszystkich, którzy chcą się wyróżniać. Na wybiegach pojawiała się biżuteria w wielu odsłonach, a charakteryzowała ją przede wszystkim różnorodność, wielkość i szeroka gama kolorów.

Gorące wakacyjne hity

Na pierwszym miejscu najmodniejszych wzorów są wszystkie kolczyki i naszyjniki z polnymi kwiatami, frędzlami, czy piórami. Modne są też te, które wykonano z materiału. Im większe, tym lepiej. Będą się znakomicie komponowały ze stylem boho lub hippisowskim. Dalej mamy znaną i cenioną już biżuterię plastikową. Transparentne koła, modele maxi to coś, co trzeba mieć! Zakładając tak wyraziste bransoletki, czy kolczyki, każdej stylizacji nadaje się oryginalności. Warto zauważyć, że koła są obecnie modne pod każdą postacią, więc nawet jeżeli są mniejsze, nadal są trendy.
 
Kolejne, co kojarzyć się może z trendami sprzed lat to biżuteria na łańcuchu. Ciężkie bransoletki, masywne łańcuchy i dość małe wisiorki. Ciekawe jest to, że można je nosić pojedynczo albo po kilka na raz, przez co za każdym razem wygląda się inaczej. Biżuteria XXL urozmaici każdy, nawet najprostszy strój, dlatego duże plastikowe owoce, czy herbatniki będą mile widziane.

Ponadczasowe i subtelne

Oczywiście nie każda kobieta chce, by jej biżuteria z daleka rzucała się w oczy. Chociaż tegoroczne trendy są zdecydowane i o wyrazistej formie, nie brakuje też takiej biżuterii, która jest subtelna, elegancja i uniwersalna. Fanki biżuterii w takim wydaniu powinny zwrócić uwagę na to, co prezentuje bransoletka nieskończoność. Nie tylko jest modna, ale posiada swoje symboliczne znaczenie. Po czym poznać taką biżuterię? Po tym, że znajduje się w niej matematyczny znak nieskończoności, czyli odwróconej ósemki. W ostatnim czasie zyskał bardzo na popularności. Podczas przeglądania różnych modeli, można się natknąć na to, że bransoletka nieskończoność jest określana mianem infinity. Zazwyczaj wyroby z tym motywem są zrobione z połączenia metali szlachetnych. Mogą być w różnych kolorach albo wysadzane cyrkoniami.

Dla kogo biżuteria z symbolem nieskończoności?

Bransoletka nieskończoność jest częstym wyborem nie tylko przez swoją prezencję. Ma symbolizować pewną stałość, ciągłość. Jest kupowana pod kątem wręczenia jej komuś na prezent, ma wyrażać uczucia i stanowić pamiątkę. Symbol nieskończoności odzwierciedla bardzo wiele, więc szeroka jest grupa osób, które mogą z niego skorzystać. Biżuterię taką wybierają zakochani, matka z córką, czy przyjaciółki. Może symbolizować wieczną miłość albo przyjaźń. Osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo, a prezent będzie miał ogromne znaczenie.

fot. materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
monisiawal1980

lubię taką biżuterię.