Na co wybrać się do kina w weekend?

W ten weekend sporo premier. Do wyboru mamy między innymi komedię sensacyjną z Markiem Wahlbergiem, uroczy film Królowie lata i wyczekiwanego Jobsa z Ashtonem Kutcherem.

Historia z filmu Sztanga i Cash oparta jest na faktach - trudno w to uwierzyć, patrząc, co wyprawiają bohaterowie. Trzej kulturyści - grani przez Marka Wahlberga, Anthony'ego Mackie i Dwayne'a Johnsona (masywny jak szafa The Rock) - postanawiają porwać bogatego biznesmena i przejać jego pieniądze. Nie wszystko jednak jest przemyślane do końca, nie wszystko też idzie po ich myśli - okradziony biznesmen zaczyna ich ścigać z całą możliwą bezwzględnością. Pechowego biznesmena gra niezawodny Tony Shaulhoub, a całość reżyseruje specjalista od spektakularnego kina akcji Michael Bay. Na pewno będzie efektownie, ale czy także zabawnie? Oceńcie sami!

Steve Jobs miał swój niebagatelny udział w zmianach, jakie zaszły w naszym świecie w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Jak to zrobił? Możemy się teraz dowiedzieć - niemal wszystkiego - z filmu Jobs z Ashtonem Kutcherem. Czy to będzie życiowa rola byłego męża Demi Moore? Przyznajemy, chcielibyśmy obejrzeć coś równie ciekawego jak Social Network.

Królowie lata to wdzięczna komedia o trzech nastolatkach (dwóch starszych ma po piętnaście lat), którzy postanawiają uciec z domu, zamieszkać w lesie i żyć tam jak prawdziwi mężczyźni (z odrobiną konserw wyniesionych z domu). Czy uda im się zachować męską solidarność, gdy wśród nich pojawi się śliczna Kelly?

W kinach do wyboru mamy też m.in. polski thriller Ostra randka z Pawłem Walczakiem, Wszystkie kobiety Mateusza, czyli film o tym, jak romansowy za życia artysta stolarz (Krzysztof Globisz) odwiedza po śmierci swoje liczne kochanki, oraz szwedzki kryminał Szybki cash 2 z Joelem Kinnamanem (niedługo będzie grał Robocopa!).

Sonda: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

KAHA

Stawiam na film " Królowie Lata " z racji tego, że komedia to jest to co lubię
najbardziej.

Masza

A ja mam ochotę obejrzeć przystojnego Ashtona Kutchera w Jobs oraz nasz rodzimy film z Pawłem Wilczakiem,bowiem dawno nie byłam na polskim filmie.

bbo

Jobs - zdecydowanie. Wciąż marzy mi się mega biznes Smile Może doznam olśnienia!

bozenkaxxj

zdecydowanie wybieram Sztanga i Cash, film oparty na faktach, chętnie obejrzałabym też komedię Królowie lata

Marcela91

Chętnie obejrzę Sztanga i Cash widziałam zwiastun tego filmu i mi się spodobał

luckyall

Ashton, macklemore.. Jobs!

Yoanne91

Ja też zdecydowanie Jobs!:)

angel3312

Zapowiadają się nie źle, będzie trzeba zobaczyć. Najchętniej zobaczę Jobs Smile

dark_forest

Ja produktów Apple nie lubię, Jobsa też nie, więc nie ciągnie mnie do oglądania tej biografii. Reszta filmów jakoś też mnie nie zainteresowała...
Jedynie tego nowego filmu z Pawłem Wilczakiem jestem ciekawa, bo był kręcony w moim mieście! Smile

weronkaa84

Z chęcią obejrzałabym Jobs Smile

annasus

Komedie lubie najbardziej  Smile

Dorota Niewiadomska

Jobs to jest to  Smile 

produkty partnerów