Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > Muzykowanie i wróżby w Malinowym Raju

Muzykowanie i wróżby w Malinowym Raju

Wszyscy potrzebujemy wytchnienia, choć każdy z nas od czego innego. Zapracowani, zabiegani, atakowani przez media złymi informacjami, potrzebujemy chwili czasu, aby zebrać myśli, zdystansować się od rzeczywistości, która jesienią staje się bardziej szara niż zwykle.

W drodze poszukiwań natrafiliśmy na miejsce niezwykłe,  gdzie można znaleźć coś  dobrego dla przysłowiowej „duszy i ciała”, gdzie spędziliśmy ostatni weekend… andrzejkowy. Swoją obecnością  zaszczyciło nas naprawdę liczne grono aktywnych zawodowo aktorów, wokalistów  i stylistów, które to w sposób empiryczny mogło przekonać się, jak zbawienny wpływ na nasze samopoczucie mają kąpiele w maskach siarczkowych, kozim mleku czy… winie! Zabiegów kosmetycznych i leczniczych opisywane miejsce ma bez liku, więc dla każdego coś dobrego, w każdym wieku. Także wielce zachwalane przez gości masaże.

Ponieważ andrzejki to czas szczególny, urozmaiciliśmy weekendowy  pobyt  o atrakcje dla duszy (nie wykluczając ciała, bo tańce były do białego rana),  a mianowicie o wokalny popis Lidii Kopani,  która zaledwie kilka dni temu wydała solową płytę „Pod słowami”. Do spontanicznego występu  wokalistka zaprosiła młodego Iana Rootha, który aktualnie przygotowuje się do międzynarodowej kariery. Były brawa, były bisy, a wszystko w andrzejowej aurze brawurowo stworzonej przez prowadzącą wieczór Annę Samusionek. Aktorka podzieliła się też z gośćmi swoimi obserwacjami i doświadczeniami  podczas warsztatów „Jestem emocją”, które w sposób obrazowy pokazywały, jak ze złych emocji zrobić dobre. Uczestnicy byli zachwyceni.

Po kolejnym wyczerpującym dniu zabiegów zaprosiliśmy gości na duchowe wytchnienie, które w sobotni wieczór zapewniła nagrywająca solowy krążek Sabina Sago (przyjechała w przerwie nagrań!). Było seksownie, emocjonująco, zabawnie stylowo, choć trudno uwierzyć, że w tak drobnej kobiecie jest tak wielki power i moc. Były też wróżby tarota,  loterie wizytówkowe, występ zespołu Alergen,  tańce,  a kolejnego dnia… zabiegi i warsztaty Organic Dance prowadzone przez Adama Adamonisa, aktora znanego z serialu „Przyjaciółki”.

Na potwierdzenie wyjątkowości miejsca  lista gości, którzy swoim  udziałem mogą to potwierdzić: „serialowe siostry” : Aleksandra Szwed i Michelle Jargalsaikhan, Sylwia Nowak,  Agata Załęcka, Anna Kerth, Jarosław Szado, Anna Piszczałka, Ewa Mielnicka, Łukasz Jakóbiak.

Jeśli szukacie prawdziwej oazy dla wytchnienia w codziennym zabieganiu, to Mineral Hotel Malinowy Raj jest tym miejscem, gdzie to znajdziecie.

Dodaj komentarz

Komentarze

weronkaa84

Faktycznie niezwykłe miejsce, z chęcią chciałabym się tam znaleźć i poddać się tym rozkoszom dla ducha i ciała Smile

bozenkaxxj

Wspaniałe miejsce...warsztaty, zabiegi, relaks, cudownie by było spędzić tam choć weekend Smile

alonek

W gronie takich gwiazd czułabym się lekko zawstydzona :P.

mcjazz

Ahhh coś pięknego... uwielbiam zabiegi... Choć zgadzam się, że w takim towarzystwie czułabym się bardzo niepewnie Smile

Agaagaja

Niezwykłe miejsce i z miłą chęcią bym się tam wybrała.

maybe92

Spotkanie musiało być super Smile

kylaina

Same gwiezdy Blum 3 Tam musi być przyjemnie! Smile

sisi13

Gwiazdy mnie nie interesują. Ale zabiegom chętnie bym się poddała Wink

Malinka23

oj marzy mi się taka odskocznia Biggrin

Nataliiia1

Wspaniałe miejsce, gdzie nie jedna z nas chciałaby się choć na chwilę znaleźć Smile Aby ta chwila trwała wiecznie, albo chociaż masaż Biggrin 

anecia

To musi być wspaniałe miejsce więc nic dziwnego że takie gwiazdy tam odpoczywają.

eliska

Wiele jest takich wspaniałych miejsc i właśnie dla gwiazd a niestety nie dla nas

amorki22

wspaniale znaleść sie w takim miejscu,w tak doborowym towarzystwie

agusia65

być tam to marzenie

Niezapominajka27

Spotkanie na pewno było udane i przyjemne ale daleko mi do gwazdorskiego świata.. Wink

Dorota Niewiadomska

Wspaniała odskocznia od codziennego maratonu Smile 

Marylka771

Widać że spotkanie było udane

Marylka771

Widać że spotkanie było udane

eliska

Malinowy raj to uczta dla ciała i ducha i chętnie bym spędziła tam weekend  bez gwiazd a skorzystala z jego wszystkich udogodnień i odpoczywała

Cameleonka

Jak to czytałam to jakbym tam była... Na pewno cudowne miejsce i fantastycznie spędzony czas. Chciałabym też wziąć udział w takich warsztatach o emocjach, z pewnością były świetne. Aktorki z pierwszego planu prawie nie poznałam...

requiem29

Opis sprawia, że pragnie się tam być.. Ps. Aleksandra Szwed wygląda obłędnie.

gamzurek5

Masz rację, od iedy została mamą to promienieje Smile

hanover

sam zwrot "malinowy raj" jest dla mnie cudowny Smile chciała bym móc spędzić tam weekend Biggrin ehh ale bym odpoczęła I-m so happy 

basiamiecz715

Wiele gwiazd tam gości...Malinowy Raj musi być magicznym miejscem..... Smile

Patula

Może kiedyś się uda tam wpaść choćby na jeden dzień

nadii2424@wp.pl

Fajna inicjatywa

bbo

Super wydarzenie. 

czeresnie

Marzenie taki relaks

annasus

z miłą chęcią bym się tam wybrała.

Julia Suszczynska

Ciekawa lektura, chętnie przeczytałam Smile