Face&Look > MODA > Morning after - filmik z kolekcją River Island

Morning after - filmik z kolekcją River Island

W nowym filmiku River Island Ashley Smith gra dziewczynę budząca się po wielkiej imprezie. Towarzyszy jej przystojny model - Dylan Williams. Filmik wyreżyserował Ehsan Bhatti. Co myślicie o tym nietypowym przedstawieniu kolekcji?

Autor: 
Iga Bielawski

Dodaj komentarz

Komentarze

KAHA

Bardzo fajny pomysł na przedstawienie kolekcji.Jednak trudno cokolwiek powiedzieć o kolekcji, raczej trzeba będzie wybrać się do sklepu..

Masza

Pomysł niezły,rzadko spotykany.Model jeszcze lepszy,Ashley jak zwykle świetna figura.Z tego co już zobaczyłam na filmiku kolekcja River Island zapowiada się interesująco.Koniecznie trzeba się wybrać do sklepu.

dark_forest

Pomysł marketingowy świetny, ale podobnie jak Dziewczyny uważam, że aby ocenić kolekcję, trzeba odwiedzić sklep. Tego typu wideo służy raczej zbudowaniu klimatu wokół marki, nie zaprezentowaniu konkretnych produktów.

wilma74

Parka w kolorze khaki ,jak najbardziej na tak,żakiet panterkowy też.Moje klimaty i kolory. Smile Ogólnie to nowatorskie podejście do prezentacji kolekcji.

madziara85

bo se fikne ale darcie filmik przypadł mi do gustu lubie ich praktycznie kazda kolekcję nie maja fopa zawsze im sie udaja do sklepu z pewnościa zajże Wink

bbo

Ja to najlepiej czuję się w sklepie, gdzie mogę wszystkiego dotknąć, obejrzeć dokładnie, przymierzyć.

gamzurek5

Bardzo fajna kampania reklamowa, intrygująca, mnie osobiście zachęca do odwiedzenia sklepu. Wpadły mi w oko srebrne buty na szpilce Smile

moniaczek04

bardzo mi się poodba@

weronkaa84

Zapowiedź ciekawa Smile

wampa

czas na zakupy:)

Dorota Niewiadomska

Marketingowo wygląda to pomysłowo.