Miejski look w wydaniu blogerek
Pomimo tego, że mamy luty, a co za tym idzie trwa kalendarzowa zima, w powietrzu czuć wiosnę! Puchowe kurtki powoli idą w odstawkę. Zastępują je futrzane kamizelki, skórzane kurtki czy nieco lżejsze płaszcze – obowiązkowo z asymetrycznym zamkiem! Jak je nosić?
Odpowiedź znajdziemy na blogach! Urocza Monile Fashion proponuje bardzo modne w tym sezonie połączenie ciepłego futrzaka marki Mosquito ze skórzanymi spodniami oraz dwukolorową bluzą. I jest to oczywiście wariant na te zdecydowanie cieplejsze dni. Jej look uzupełniają kapelusz z szerokim rondem, miejska torebka oraz wygodne buty na koturnie w sportowym stylu!
Klaudia Halejcio dla odmiany stawia na szarą spódniczkę z neoprenu zestawioną z białą koszulą, czarnym swetrem oraz skórzaną ramoneską z pikowanymi rękawami. Stylizację blogerki dopełniają wygodne oficerki, duża pojemna torba oraz wełniana czapka ozdobiona przykuwającą wzrok biżuteryjną aplikacją. Co powiecie na broszkę w kształcie motyla?
Bordowa sukienka w duecie z szarym płaszczem z asymetrycznym zamkiem. Oto propozycja zwariowanej Meri Wild, która na głowę założyła kapelusz typu fedora, do ręki wzięła zgrabną kopertówkę, a swoje długie nogi wyeksponowała botkami na wysokim obcasie, tym oto sposobem uzyskując piękny, stonowany, iście miejski i niesamowicie dziewczęcy look! Która stylizacja podoba Wam się najbardziej?
Dodaj komentarz
Komentarze
E,nie lubię takich szaroburych barw,to nie dla mnie,stylizacje są do przyjęcia ale w innych wariantach kolorystycznych.
Bardzo mi się podobają te zestawienia. Można wyglądać modnie i stylowo. Jeśli chodzi o kolory, to zawsze można wybrać kolory, które nam odpowiadają i w których nam do twarzy.
z każdej stylizacji coś dla siebie bym wybrała, torebka z 1 zdjęcia, spódniczka z 2 a najbardziej podoba m się nr 3
Pierwsza stylizacja najbardziej mi się podoba.Z pozostałych również wybrałabym coś dla siebie.
A mi się 3 bardzo podoba
jak dla mbie 2 najlepsza, 1tez jest super, a z 3 podoba mi sie plaszczyk;)
O dziwo najbardziej podoba mi się pierwsza stylizacja, potem postawiłabym na trzecią;)
2 i 3 stylizacja bardzo mi się podobają, szkoda tylko, że patrząc na marki stwierdzam, że dziewczyny wybrały dosyć drogie ciuchy. Zawsze jednak można szukać czegoś podobnego.
Dla siebie bym tych stylizacji nie "zaadaptowała"..
Wszystkie stylizacje są ładne ,jednaak mi podoba sie ostatnia tylko w wersji bez kapelusza.
A mi się podobają wszystkie stylizacje
A mi bardzo przypadły do gusty, najbardziej nr 2
Najbardziej spodobała mi się stylizacja nr 1
Podoba mi sie wszystko fajne stylizacje
ramoneska, futerko i skóra to tego sezonowe HITY
Jedynie płaszcz z 3 stylizacji wpadł mi w oko.
Wow dla mnie podoba się wszystko... No tylko nie ta futrzana kamizelka
Najbardziej podoba mi się kurtka numer 2 i płaszcz numer 3.
Bardzo mi się podoba, szczeólnie stylizacja z szarą spódniczką.
Bardzo fajne, uniwersalne i takie powiedziałabym bezpieczne stylizacje a przy tym wygodne i w moich ulubionych kolorach
Bardzo fajne stylizacje.
niektóre ciuszki fajne