Face&Look > ZDROWIE > Marsz Różowej Wstążki z Avon

Marsz Różowej Wstążki z Avon

5 października ulicami Warszawy przejdzie Marsz Różowej Wstążki. Jego organizatorem jest firma Avon. Każda uczestniczka będzie mogła wziąć udział w darmowym badaniu piersi.

5 października każdy będzie mógł wyrazić wsparcie dla walki z chorobą nowotworową piersi i działań profilaktyczno-edukacyjnych prowadzonych w ramach ogólnopolskiej rganizatorzy, we współpracy z partnerem Marszu, firmą Philips, zapewniają możliwość skorzystania z badań USG! Takie darmowe badania można też przeprowadzić w Gabinetach z Różową Wstążką - dowiedcie się więcej na stronie www.avon.pl.

Kampania firmy Avon przeciwko rakowi piersi prowadzona jest w Polsce od 15 lat. Jest to jedna z największych inicjatyw społecznych w naszym kraju. Ma przypominać, że najskuteczniejszym sposobem na wygraną z rakiem jest jego wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi choroby - a do tego niezbędne są regularnie wykonywane badania profilaktyczne.

Tegoroczny Marsz rozpocznie się o godz. 12:00 pod Hotelem Bristol i przejdzie ulicami: Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Senatorska, Podwale, Nowomiejska, Mostowa, Boleść, by dojść do ul. Rybaki. Na mecie, w rejonie Parku Fontann, uczestniczki będą miały możliwość wykonania USG piersi. Po raz pierwszy Polki będą mogły poddać się badaniom z wykorzystaniem najnowszego aparatu USG EPIQ, który firma Philips wprowadziła na rynek we wrześniu 2013 r.

Organizatorzy zaplanowali też szereg atrakcji dla mężczyzn i dzieci, takich jak porady trenera osobistego, animacje dla dzieci oraz koncerty gwiazd: Anny Wyszkoni, Natalii Kukulskiej oraz Patrycji Markowskiej. Podczas imprezy, w strefach tematycznych, partner Marszu Różowej Wstążki firma Philips będzie pokazywać, jak w prosty sposób można zadbać o siebie i najbliższych, by realizować motto tegorocznego Marszu „Dbam o siebie dla Ciebie”. Podczas wydarzenia będzie też można nabyć produkty kampanii Avon kontra Rak Piersi. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na akcję Gabinety z Różową Wstążką.

Ambasarkami tegorocznej Wielkiej Kampanii Życia – Avon kontra Rak Piersi są Anna Wyszkoni, Aneta Zając oraz Anna Nowak-Ibisz. Są to znane mamy, które zwracają uwagę innym kobietom na to, że warto dbać o siebie dla tych, których kochamy, przede wszystkim dzieci.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

dark_forest

Dobra inicjatywa!
Chętnie wybrałabym się na badanie.

Masza

Bardzo dobra,wciąż jednak za mało kobiet regularnie się bada.A szkoda,w końcu chodzi o nasze zdrowie,a w wielu przypadkach życie.

bbo

Akcja wspaniała i wiele kobiet skorzysta Smile

bozenkaxxj

wspaniała kampania od wielu lat i motto „Dbam o siebie dla Ciebie” jest bardzo trafne, badajmy się nie tylko dla siebie ale dla naszych najbliższych

kamila11207

super akcja!

angel3312

Super inicjatywa.
Ostatnio kupiłam misia z różową wstążką od Avon.

NataliaLily

Świetna Akcja;)

gamzurek5

Popieram takie akcje całym sercem Smile

Marcela91

lubie takie akcje

justajustyna

piękna akcja POPIERAM!

weronkaa84

Popieram ta akcję!

Cameleonka

Akcja na plus Good

wampa

fajna akcja

Dorota Niewiadomska

Piękna dobra szczytna inicjatywa  Smile