Marka KEMON zaprezentowała kolekcję AVALON#17

Dynamiczne strzyżenia, niebanalne koloryzacje i awangardowe stylizacje – tak w kilku słowach można opisać pokaz kolekcji KEMON – AVALON#17 – której premiera odbyła się 23 kwietnia na poznańskich Targach LOOK. Blisko dwugodzinnemu show przyglądało się blisko 300 fryzjerów z całej Polski.

 

Kolekcja AVALON#17 to 6 looków zainspirowanych  dwoma zupełnie różnymi typami kobiet. Pierwsza z nich – Dziewczyna z Poligonu – jest zdecydowana i stanowcza, nie tracąc jednak przy tym nic ze swojej kobiecości i seksowności. Styliści KEMON postawili tu na odważne odcienie, takie jak błękity, róże i fiolety o akwarelowym nasyceniu, dopełniając całość wyrazistymi cięciami z dużym kontrastem długości włosów, często bardzo krótkich i długich jednocześnie. – Druga odsłona to Kobieta Sukcesu, której elegancję podkreśla kształt fryzury nawiązujący do klasycznych form strzyżeń. Wyraźny dysonans w długości poszczególnych pasm dodaje całej stylizacji mocnego charakteru i zadziornego looku. Widać, że nosząca taką fryzurę współczesna kobieta sukcesu nie boi się wyzwań i podejmowania żadnych decyzji – opowiada Andrzej Kawulok, dyrektor artystyczny KEMON.

W ramach premiery kolekcji AVALON#17 zaprezentowano także dwa męskie cięcia z cyklu GENTLEMAN #17. To propozycje będące kontrastem dla lansowanego od kilku sezonów wizerunku „drwala”. Mimo swojej chłopięcej urody i subtelnego looku mężczyzna KEMON nadal pozostaje jednak kwintesencją męskości.

Podczas pokazu łącznie zaprezentowano aż 26 oryginalnych propozycji. Oprócz kolekcji AVALON#17
i GENTLEMAN#17 można było zobaczyć także stylizacje nimi inspirowane. Jak zawsze w przypadku włoskiej marki pokaz nie należał do zwyczajnych. Modelkom towarzyszyły hipnotyzujące wizualizacje, a jedna z nich była ubrana w białą sukienkę bogato ozdobioną światełkami. Stylizacje przygotowała niezastąpiona projektantka Waleria Tokarzewska-Karaszewicz, a o choreografię zadbała Kasia Kulmińska.

W stworzeniu kolekcji wzięli udział styliści marki KEMON: Andrzej Kawulok, Klaudiusz Iciek, Szymon Niemczyński, Kamil Malinowski, Bartek Brożek, Dorota Grzelak, Kamil Skrzypek, Anna Piwnik, Angelika Sworek, Radek Smarz, Kamila Ćwiklińska i Arkadiusz Bar.

 

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

basiamiecz715

Słabo widać na tych zdjęciach efekty.....ale krótkie fryzury chyba dominowały...

bozenkaxxj

Za mało zdjęć.Tu mozna zobaczyć nieco więcej Smile http://www.kemon.pl/PL-H5/aktualnosci/34/przedstawiamy-kolekcje-avalon-1...

Malinka23

dzięki za link 

anulkamie (niezweryfikowany)

Bożenka dzięki za link,bo na tych zdjęciach niewiele widać .Krótkie obcięcia dominują Smile

sisi13

Dziewczyna z poligonu ... wprost dla mnie Wink

OLIWIA25

Króciutkie propozycje Smile

JULA7

Krótką fryzurę juz przerabiałam więc ciekawośc zaspokojona. nie było tak super żeby do tego wracać, no chyba że zdrowie zadecyduje inaczej..

eliska

Troche słabe zdjęcia i dokładnie nie widać ale krótkie dominują

dreams1

świetne krótkie fryzury, niektórym pasują świetnie, dla mnie bobmba Smile

Moniiaa

Zupełnie nie dla mnie.

Marekk

mam jeden produkt Kemon i jestem zadowolony

maybe92

Racja, szkoda, że nie ma większej ilości zdjęć, na których widać poszczególne fryzury.

Calineczkaa

Chciałabym tam być Smile

krisek

panowie fryzjerzy z przewagą,ma się ten talent

Iwo

Wygodne krótkie włosy

Pawka

Good

produkty partnerów