Mariusz Czerkawski pakuje Szlachetną Paczkę

Mariusz Czerkawski, były polski hokeista i olimpijczyk, po raz kolejny przyłączył się do akcji Szlachetna Paczka. Przygotował świąteczne prezenty dla pewnej samotnej matki.


Fot. Piotr Barejka

– Wiele radości jest w dostawaniu prezentów, ale jeszcze więcej w ich dawaniu – powiedział Mariusz Czerkawski, olimpijczyk i były hokeista, który po raz kolejny został Darczyńcą Szlachetnej Paczki.

Biurko, pralka, trwała żywność – to tylko niektóre z rzeczy, które Czerkawski wraz z przyjaciółmi z drużyny olimpijskiej podaruje pani Patrycji i jej córkom. Paczki przygotował razem z Polskim Komitetem Olimpijskim.

Pani Patrycja samotnie wychowuje córki. Młodsza z dziewczynek ze względu na porażenie splotu barkowego wymaga szczególnej opieki. Pani Patrycja ma trudność ze znalezieniem stałej pracy – musi mieć czas na opiekę nad córką. Rodzina mieszka w jednym pokoju.

- Mam nadzieję, że dzięki tym podarunkom, ta rodzina będzie miała o wiele weselsze święta – mówi Mariusz Czerkawski. – Wiele radości jest w dostawaniu prezentów, ale jeszcze więcej w ich dawaniu, dlatego zachęcam wszystkich do włączenia się do SZLACHETNEJ PACZKI i zostania Darczyńcą.

Szlachetna Paczka ma już trzynaście lat. Każdy może zostać Darczyńcą i przygotować dla kogoś prezent, zgodny dokładnie z tym, czego ktoś potrzebuje. Dzięki informacjom zbieranym poprzez stronę www.szlachetnapaczka.pl Darczyńca dokładnie wie, czego potrzebuje dana rodzina i dlatego prezenty są w stanie faktycznie zmienić trudną sytuację potrzebujących.

W Paczkach może znaleźć się wszystko – żywność, środki czystości, odzież, sprzęt AGD, książki, przybory szkolne, leki, zabawki i wszystko, czego może potrzebować rodzina. Chodzi o to, by odpowiedzieć na jak najwięcej jej potrzeb.

Pomoc w Szlachetnej Paczce jest też prawdziwym prezentem – często spełnia marzenia, a darczyńcy starają się, by niosła ze sobą ona jak najwięcej radości. Prezent, który jest przygotowany z myślą o konkretnej osobie, ma niezwykłą moc – potrafi czynić cuda.
 


Fot. Piotr Barejka

 

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

dark_forest

Bardzo mi się podoba idea Szlachetnej Paczki - dotychczas jeszcze nie brałam w tej akcji udziału, ale w tym roku chyba nareszcie to zmienię!

bozenkaxxj

od wielu już lat dzięki Szlachetnej Paczce święta w wielu rodzinach są weselsze.
Najważniejsze jest, że trafia ona bezpośrednio do potrzebujacej rodziny, którą mozemy sami wybrać i ofiarować prezenty dostosowane do tej konkretnej rodziny, do wieku dzieci czy płci.

bbo

Tak... Pomysł jest dobry i cieszę się, że takie paczki trafiają do najbiedniejszych rodzin. Trochę razi mnie takie promowanie się przy tej okazji różnych osób. Choć z drugiej strony rozumiem mechanizm marketingowy, który polega na tym, że znane osoby przyciągają zainteresowanie darczyńców.

Masza

Świetny pomysł,mamy tyle bardzo biednych rodzin w naszym kraju.Co roku biorę udział w akcji,w tym oczywiście również wezmę.
Nieważne,którą znaną osobę pokazują,ważne,żeby jak najwięcej znanych osób się przyłączyło.

francesca

Mój przyszły niedoszły mąż :D!

malenka.

Ta akcja zyskała zaskakujący rozgłos. Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu, kiedy kampania Szlachetnej Paczki ruszała po raz pierwszy na dużą skalę, mój znajomy był jednym z ambasadorów. Fajnie jest wiedzieć, że teraz tak znane osobistości wspierają ten projekt Smile

angel3312

zgadzam się z Dark_forest idea jest genialna, zawsze jak w marketach stoją koszyki z naklejką szlachetnej paczki to coś zawsze dorzucę.

NataliaLily

Świetna akcja;)

Małgorzata Omelańska

Cudowna akcja , pomogła wielu rodzinom 

Małgorzata Omelańska

Cudowna akcja , pomogła wielu rodzinom 

Dorota Niewiadomska

Fantastyczna idea Szlachetnej Paczki Smile 

produkty partnerów