Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszym kolorze paznokci!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na najmodniejszy w tym sezonie kolor. Żeby dowiedzieć się, jaki to kolor i z jakiego trendu się wywodzi, czytaj dalej!

Ballet-core aesthetic, czyli kolejny trend na TikToku! Pudrowe róże, tiul, słodycz. Intensywne, ale delikatnie odcienie. To chcemy oglądać także na paznokciach! Paznokcie w stylu baletnicy, czyli zdecydowanie najgorętszy trend w ostatnim czasie.

 

 

Paznokcie baletnicy

 

 

Jeżeli spróbujesz wyobrazić sobie, jakie paznokcie nosiłaby baletnica, na pewno pierwsze, co przychodzi ci na myśl to krótka, wygodna długość i jasny, estetyczny kolor. Z wyobrażeniem stereotypowej baletnicy dodatkowo kojarzy nam się… delikatny róż! To niewątpliwie pierwsze, co musiało przyjść ci do głowy po usłyszeniu hasła „baletnica” i faktycznie jednym z najistotniejszych elementów ballet-core nails jest ich różowy kolor.

 

 

Paznokcie Rozenek-Majdan

 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan stawia na jeden z najmodniejszych w tym sezonie kolorów lakierów do paznokci, czyli jasny, pudrowy róż. Pudrowość i delikatność wcale nie oznacza jednak braku intensywności! Jasny róż ma być wyrazisty, widoczny z daleka i bardzo określony. Ten chłodny odcień doskonale pasuje do opalenizny, ponieważ odcina się na tle odrobinę ciemniejszej skóry i zyskuje jeszcze więcej wyrazistości!

 

 

Długość paznokci

 

 

Ballet-core nailas to także długość! Trend na krótkie paznokcie zaczął się już w zeszłym roku, kiedy królować zaczęła Clean Girl Aesthetic, a w 2023 roku ten trend zdecydowanie nie mija. Małgorzata Rozenek-Majdan od dawna stawia na krótsze paznokcie, w kształcie owalu, które wypadają delikatnie i sprawdzają się w codziennych czynnościach. Krótkie paznokcie wystające poza opuszek także wysmuklają dłoń, jednak w przeciwieństwie do bardzo długiej płytki paznokcia, krótsze są zdecydowanie wygodniejsze i wyglądają dużo delikatniej.

 

Paznokcie Małgorzaty Rozenek-Majdan to doskonała inspiracja, możesz zainspirować się stylizacją celebrytki albo wymyślić własną wariację balet-core nails, która także będzie odpowiadała najnowszym trendom.

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów