MAJESTY – SIŁA JEST KOBIETĄ! (czyli kolekcja Cardio Bunny pre-fall)

Główną inspiracją do kolekcji Majesty były motyle, których ponad 3000 gatunków żyje właśnie w Polsce i są symbolem piękna i niezwykłej życiowej przemiany. Motyle jak inne owady mogą unieść 50 krotność masy swojego ciała - symbolizują niezwykłą siłę i moc, tak jak kobiety Cardio Bunny.

Motyl symbolizuje duszę, piękno oraz ulotność. Jego przemiana z brzydkiej gąsienicy w pięknego motyla staje się parafrazą przemiany dziewczyny w piękną i dojrzałą kobietę. Kolekcja Majesty Pre-Fall 2016 nawiązuje właśnie do motyli, których ponad 3000 gatunków żyje w Polsce i są symbolem niezwykłej życiowej metamorfozy. Ich ogromna siła jest niewiarygodna – pojedynczy motyl jest w stanie unieść aż 50-krotność masy swojego małego ciała co podkreśla wyjątkowość tych pięknych owadów. Kobieta Cardio Bunny jest równe silna i wyjątkowa – nie poddaje się, konsekwentnie dąży do celu i nie ogląda się na innych.

W kolekcji Majesty znajdziemy 17 nowych modeli ubrań, w tym aż 7 modeli szortów, między innymi szorty na pole dance. Chcąc być zawsze o krok do przodu, stale poszerzając asortyment, marka zdecydowała się na wprowadzenie kolarek – legginsów o długości kończącej się tuż przed kolanem, idealnych na letnie wycieczki rowerowe. Nowością są też bluzki z długim rękawem z odsłoniętym brzuchem, które idealnie sprawdzą się na sporty wodne typu wake czy kitesurfing.

Marka jak zwykle położyła ogromny nacisk na jakość materiałów, wprowadzając nowe dzianiny od włoskich, portugalskich, hiszpańskich i niemieckich producentów. W legginsach po raz kolejny została użyta apertura ITFINISH KELP, która aktywnie walczy z cellulitem dzięki zawartości algi morskich. Apertura wygładza skóra i powoduje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej podczas treningu.

Więcej na www.cardiobunny.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

sisi13

Mi te motyle niestety powiększyłyby ...to, co chcę zmiejszyć Smile Ale na szczuplutkiej modelce fajnie wygląda taki wzór.

Agaagaja

Wspaniała kolekcja, swietne ciuszki.

OLIWIA25

super Smile

bozenkaxxj

Bardzo mi się podoba.

Agnieszka Niwińska

Niestety nie ćwiczę, ale propozycje bardzo mi się podobają. 

nishita27

Fajne propozycje, w móich ulubionych odcnieniach

Malinka23

fajne ciuszki

wampa

ciekawa kolekcja

produkty partnerów