Magdalena Frąckowiak o związku z synem Roberto Cavallego

Magdalena Frąckowiak przyznaje, że jeszcze nigdy nie była tak bardzo zakochana i szczęśliwa. Do tej pory jej życie uczuciowe nie układało się pomyślnie – modelka ma już za sobą kilka nieudanych związków. Teraz spotyka się z synem włoskiego projektanta mody i multimilionera – Roberta Cavallego. Frąckowiak i Daniele Cavalli poznali się pół roku temu w Mediolanie.

– Jesteśmy w sobie szalenie zakochani. Chyba przeżywam najpiękniejsze lata swojego życia. Jesteśmy ze sobą od września i jesteśmy nierozłączni. Kiedy jestem na jakiejś sesji, on przylatuje. Jak nie mam sesji, lecę do niego. Miał dzisiaj być tutaj, ale jest zajęty. Natomiast nigdy nie był w Polsce i przyleci na pewno w tym roku. Chciałabym mu pokazać swój piękny kraj – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Magdalena Frąckowiak, modelka. 

Modelka podkreśla, że w końcu trafiła na odpowiedniego mężczyznę, z którym chce spędzić resztę życia. 

–  Ma bardzo dobre serce, wspiera mnie, jest opiekuńczy, a zarazem jest szarmancki. Jest bardzo szlachetny, bardzo dobrze wychowany. Zawsze pyta, jak się czuję, czy wszystko w porządku – mówi Magdalena Frąckowiak. 

Daniele Cavalli  nie oświadczył się jeszcze polskiej modelce, ale przedstawił ją już swoim rodzicom. Na urodzinach magazynu modowego „Harper’s Bazaar Polska”, Frąckowiak z dumą prezentowała sukienkę z pracowni jego ojca. 
  
– Mam na sobie sukienkę vintage Roberta Cavalli. Dzięki jego mamie mogłam wejść do archiwum Roberta Cavallego, mogłam powiedzieć, że chcę tę sukienkę, i tak się stało. Już oczywiście dzwonił i pytał się, czy sukienka dobrze leży, czy wszystko w porządku. Życzył mi wspaniałego wieczoru – mówi Magdalena Frąckowiak, która wystąpiła w kreacji na imprezie urodzinowej magazynu „Harper’s Bazaar”. 

W ubiegłym roku Magdalena Frąckowiak rozstała się ze swoim narzeczonym – Wojciechem Pastorem. Para planowała ślub, ale związek nie przetrwał próby czasu i ciągłej rozłąki. Później w życiu modelki na krótko pojawił się kolejny mężczyzna – Karol. Jesienią zaczęła się spotykać z Danielem Cavalli.

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

dark_forest

Szkoda że nie możemy tu podziwiać ich wspólnego zdjęcia Smile

Masza

Fajnie razem wyglądają.

bbo

Zatem powodzenia Smile Oby ten związek przetrwał próbę czasu.

francesca

Ja też im życzę powodzenia. Bardzo lubię Magdę, uważam za piękną kobietę i jeżeli znalazła mężczyznę, który ją uszczęśliwia, trzymajmy kciuki Smile

kylaina

Trochę śmiesznie to zabrzmiało, są od września a przeżywa najpiękniejsze lata Blum 3 No tak, wspólne foto by się przydało.

basiamiecz715

Świetna para, modelka przepiekna.

Malinka23

a  gdzie partner ? 

produkty partnerów