Macademian Girl: Michał Witkowski szuka w modzie czegoś więcej. Tak jak ja

Tamara Gonzalez Perea, znana w sieci z prowadzenia bloga modowego Macademian Girl, dementuje plotki o przyjaźni między nią a Michałem Witkowskim. Podkreśla jednak, że z pisarzem łączą ją po prostu wspólne zainteresowania i niesztampowe podejście do mody. Zdradza też, że jej wakacje zapowiadają się zbyt pracowicie, żeby znaleźć czas dla najbliższych.

 

– Dla mnie przyjaźń jest takim bardzo ważnym słowem i mam w życiu może z 3-4 przyjaciół. Znamy się z Michałem, natomiast każdy robi swoje. Michał jest świetnym pisarzem i jak najbardziej trzymam za niego kciuki – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Tamara Gonzalez Perea, blogerka modowa. 

Blogerka przyznaje, że chociaż między nią a Witkowskim, wbrew doniesieniom medialnym, nie ma przyjaźni, to łączą ich wspólne zainteresowania. Macademian Girl jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek, swój sukces zawdzięcza stylizacjom z mocnymi kolorami i wieloma dodatkami. Podobną taktykę obrał Michał Witkowski. Pisarz spośród wielu blogerek modowych ceni sobie najbardziej Macademian Girl. 

– Trudno mi powiedzieć, czy jestem jedyną blogerką, którą Michał szanuje. Może dlatego, że mnie w modzie interesują zupełnie inne rzeczy. Dla mnie to nie są metki, to nie jest lans, tylko moda jest sztuką. Michał to wie, bo z nim nieraz rozmawiałam na ten temat i on też w modzie szuka czegoś więcej – tłumaczy blogerka. 

Tamara Gonzalez Perea zapowiedziała również, że dla swoich czytelników przygotowała wiele nowości, które będą sukcesywnie pojawiać się na blogu. Wakacje zapowiadają się bardzo pracowicie. Blogerka pojedzie m.in. do Chin, w najbliższym czasie spędzi jednak krótki urlop we Francji. 

– Będzie też dużo ważnych wyjazdów, bo na przykład w sierpniu jadę do Chin. Tak daleko jeszcze blogosfera polska nie była wysyłana z jakąś marką, więc to jest super. Blog też się rozkręca, jest coraz więcej długich tekstów, ja też oprócz stylizacji pozwalam sobie na to, żeby się wyżyć literacko – dodaje Gonzalez Perea. 

Tamara Gonzalez Perea ma 24 lata. Pochodzi ze Szczecina. Bloga prowadzi od 4 lat. Według magazynu „Press” jest najlepszą blogerką modową.

 

 Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

bianeczkaa

Bardzo ją lubię Smile Jest wspaniała. Ma swój styl i tak jak pisze, nie chodzi o metki, tak jak niestety u większości blogerek. Nie jest typową celebrytką, nie wariuje. Oby tak dalej Smile

francesca

Ja również ją lubię, jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Zazdroszczę odwagi Smile

Masza

I ja zaliczam się do jej fanek,chociaż czasami odnoszę wrażenie,że jest przebrana a nie ubrana.

Aseret87

Zgadzam się fajnie że ma swój niepowtarzalny styl

bbo

Dobrze, że wypowiada się osoba, która jest odważna w swoich stylizacjach i nie kopiuje niczyjego stylu.

Wiktoria_

a ja uważam, że czasami wygląda jak w przebraniu a nie ubraniu Blum 3

justajustyna

I ja ją lubie bardzo żywe stylizacje.

eliska

Ma swój styl ale ten styl nie dla mnie

produkty partnerów