Face&Look > MODA > TRENDY > Lost in Space. Kolekcja dla dziewczynek

Lost in Space. Kolekcja dla dziewczynek

Lost in Space na sezon jesień/zima ‘20/21 dla Femi Girls w wieku 6-10 lat jest pierwszą tak szeroką kolekcją Femi Stories, w której każda dziewczynka znajdzie coś dla siebie. Printy inspirowane wspomnieniami z dzieciństwa to wyobrażenia gwiazd, konstelacji i planet oraz motyw bajkowego jednorożca.

 

Kolekcja złożona jest z 8 modeli w 16 odsłonach kolorystycznych, w rozmiarach 116, 128 i 140 cm. Dopełnia ją szeroka oferta akcesoriów, dzięki którym można było stworzyć różne looki i beztrosko bawić się modą. „Połączyliśmy nasze autorskie printy z elementami kosmosu i przewodnim motywem jednorożca, który jest magicznym symbolem mądrości, czystości, dobroci i fantazji. Chcemy pamiętać o tym, jak ważne jest wracanie do wspomnień z dzieciństwa i pozwalanie sobie na popełnianie błędów” – mówi Anita Nawarkiewicz, współzałożyciela i projektantka marki Femi Stories.

Kolory przewodnie kolekcji – ciepła mięta, fiolet i bąbelkowy róż połączone z odcieniem złamanej bieli pojawiają się na bluzach, spodniach dresowych i sukienkach, a w akcesoriach nie zabrakło wielokolorowego plecaka, piórnika czy zestawów zimowych czapek i szalików.

Co więcej, poza regularną kolekcją w tym sezonie pojawi się kilka zestawów matka-córka. Już teraz dostępne są modele w kapsule Femi Basic – bluzy oraz spodnie dresowe.

W myśl zrównoważonego rozwoju w kolekcji Femi Stories na sezon jesień/zima ‘20/21 pojawiły się ekologiczne opakowania – zarówno folie biodegradowalne, jak i pochodzące z recyklingu.

Kolekcja dostępna jest w sklepie online i we flagowym butiku Femi Stories.

Zdjęcia – Dorota Szulc/Szulcworks
Modelki – Hania B, Tola C/Moon Kids
Make-up i włosy – Monika Kropat/Zyzy makeup
Koncepcja 
 Karolina Gadzimska/Anita Nawarkiewicz


Na bezpieczne zakupy on-line zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Lolls Odporność, funkcjonalne lizaki bezcukrowe z dodatkiem stewii. Cena 2,50/szt.


 

Dodaj komentarz