Lana Nguyen zdradza szczegóły swojej nowej kolekcji

Lana Nguyen jest młodą polską projektantką o wietnamskich korzeniach. W swoich projektach łączy kulturę azjatycką i europejską. Projektantka, chociaż tworzy modę, przyznaje się, że sama nie ma pojęcia o tym, co jest modne w tym sezonie i jakie są najnowsze trendy. Rzadko zagląda do sieciówek.

Wolę tworzyć własne ubrania. Nie znam się na trendach, noszę to, co mi się podoba, w czym się dobrze czuję. Teraz na przykład bardzo lubię pastelowe kolory, odcienie różu i metaliczne spódniczki – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle projektantka Lana Nguyen.

Lana Nguyen przygotowuje się do obrony tytułu magistra sztuki na Wydziale Projektowania Ubioru w Łodzi. Jej kolekcja ma prezentować kobiecą zmysłowość.

Kolekcja traktuje o zmysłach kobiety w sztuce, literaturze, również modzie. Moja kolekcja będzie po prostu odzwierciedleniem mojego podglądu na to, jak wygląda zmysłowa kobieta. Mogę jeszcze zdradzić, że kolekcja będzie cała różowa – dodaje projektantka.

Pod koniec lipca Nguyen zaprezentuje swoją kolekcję w Londynie podczas targów mody Pure London. Projektantka przyznaje, że to będzie jej jedyny wypoczynek w tym roku.

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

francesca

Ciekawa jestem, co pokaże Smile

Masza

O i ja jestem bardzo ciekawa.

bbo

"Kolekcja będzie cała różowa" - choć bardzo lubię ten kolor, to obawiam się przesytu.

Wiktoria_

a ja bardzo lubie taqki delikatny pastelowy różowy, uważam, że jest bardzo subtelny i kobiecy Smile

produkty partnerów