Lacoste nie tylko dla dorosłych!

Rodzina zegarków Lacoste z kolekcji L.12.12 inspirowanej kultową koszulką polo została powiększona! Do szerokiej palety damskich i męskich czasomierzy dołączyło 5 modeli dedykowanych dzieciom. To pierwsza sygnowana zielonym aligatorem kolekcja dla najmłodszych, wśród której znajduje się również limitowany zegarek.
 
Premiera kolekcji L.12.12 miała miejsce w 2015 roku i szybko zyskała status bestsellerowej. Zegarki wyróżniają się 'żywymi' kolorami oraz designem zaprojektowanym w duchu tzw. stylu casual, idealnego do noszenia na co dzień. Zatem nie dziwi, że to właśnie ta linia stała się inspiracją dla marki do stworzenia egzemplarzy dla dzieci. Zegarki L.12.12 KIDS to 5 modeli w różnych wariantach kolorystycznych – granatowym 2030002, białym 2030003, turkusowym 2030005, łososiowym 2030006 oraz limitowanym biało-granatowym 2030007. Każdy z czasomierzy wykonany jest wysokiej jakości lekkich, przyjemnych w noszeniu materiałów. W przypadku zegarków dla dzieci przy wyborze zawsze należy zwrócić uwagę na dwa elementy. Po pierwsze na wielkość koperty, a po drugie na czytelność i oznaczenia widoczne na tarczy. Biorąc to pod uwagę kolekcja L.12.12 KIDS to doskonała propozycja zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Średnica koperty każdego modelu mierzy 32mm, natomiast na cyferblacie w sposób wyraźny i przejrzysty umieszczono godziny od 1 do 12. Analogicznie do zegarków dla dorosłych silikonowe paski czterech z pięciu prezentowanych modeli pokryto wzorem nawiązującym do tkaniny, z której wykonana jest kultowa koszulka polo. Wyjątek stanowi model biało-granatowy 2030007. To limitowany zegarek dostępny w ilości 30 sztuk o charakterystycznym, fantazyjnym designie, zaczerpniętym wprost z dziecięcego świata. Białą kolorystykę spowija grafika przypominająca pomalowany długopisem zeszyt. Deseń na pasku w humorystyczny sposób prezentuje logo Lacoste – aligatora w różnych odsłonach. 
 
 
 
Zegarki Lacoste L.12.12 KIDS dostępne są w wybranych salonach Time Trend i u partnerów handlowych firmy Zibi. Cena 249 zł. 

fot. Lacoste

 
 

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

kylaina

Sama bym nosiła Wink

sisi13

Bardzo fajne.

produkty partnerów