Kup bilet, odbierz pakiet i chodź pomagaj!

Wystartowała internetowa sprzedaż biletów na Ecco Walkathon, największy charytatywny spacer świata, którego polska edycja odbędzie się 15 września 2018 roku na warszawskiej Agrykoli.

Na miejscu imprezy bilet wymieniany będzie na pakiet startowy składający się m.in. z: modnej i praktycznej torby na ramię w stylu skandynawskim, butelki wody, jabłka i przewodnika po trasach. W prezencie dla najmłodszych przygotowano także worek na buty i kolorowy plecaczek Ecco Kids oraz darmowy bilet dziecięcy do duńskiego parku rozrywki Legoland w Billund.
 

1 kilometr = 4 złote 

Idea Ecco Walkathonu jest prosta: wystarczy kupić bilet, przyjść 15 września na warszawską Agrykolę i spacerować, a organizator akcji, firma Ecco, za każdy przebyty kilometr, wpłaci cztery złote na konto wybranej przez uczestnika fundacji charytatywnej. Wychodzone pieniądze będzie można przekazać na rehabilitację ruchową i neurologopedyczną podopiecznych Fundacji Radia ZET lub na rehabilitację domową i turnusy rehabilitacyjne dla dzieciaków z Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Z projektami obu Fundacji będzie się można zapoznać na miejscu imprezy. Uczestnicy mają do wyboru dwie trasy – 6 kilometrowa przeznaczona dla rodzin z małymi dziećmi i 10 kilometrowa dla zaawansowanych spacerowiczów. 
 

Bilet, pakiet i spacerujemy! 

Limitowana pula biletów normalnych i dziecięcych (do 12 roku życia) do nabycia na stronie ecco.com i w wybranych sklepach Ecco i Ecco Kids w Polsce w cenie 39 złotych. Na miejscu imprezy bilet wymieniany jest na pakiet startowy składający się z: materiałowej, modnej i praktycznej torby na ramię w stylu skandynawskim, butelki wody, jabłka i przewodnika po trasach oraz identyfikatora. W pakietach startowych dla dzieci poniżej 12 roku życia przygotowano w prezencie kolorowy plecaczek i worek na buty Ecco Kids oraz bilet dziecięcy dla jednej osoby do duńskiego parku rozrywki Legoland w Billund. Podczas spaceru na identyfikator należy nakleić naklejki otrzymane w punktach kontrolnym zlokalizowanych na trasach. Po powrocie na Agrykolę należy go zwrócić z zaznaczeniem na jaką fundację chcemy przekazać „wychodzone” przez nas pieniądze. 

Polacy kochają Ecco Walkathon

Do tej pory w dziewięciu polskich edycjach akcji udział wzięło ponad 153 tysięcy spacerowiczów, którzy niemal 31 razy okrążyli Ziemię, by Ecco mogło przekazać blisko 5,5 miliona złotych na cele charytatywne. 
 
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

sisi13

Chodź na zdrowie Smile

bRobertD (niezweryfikowany)

досуг в сочи

produkty partnerów