Face&Look > MODA > LOOKI > KOSZULA ZAMIAST BEZY

KOSZULA ZAMIAST BEZY

Już ci niosą... białą koszulę! W tym sezonie, obok pana młodego, Wólczanka ubiera w białą bluzkę również pannę młodą. Oto prawdziwie awangardowe podejście do mody ślubnej. Zaryzykujesz?

Doniosłe uroczystości takie jak śluby, jubileusze i wszelkie formalne okoliczności nie mogą odbyć się bez tej najważniejszej części garderoby, jaką jest biała koszula. Jej uniwersalność, szlachetność i elegancja sprawiają, że jest zawsze bezpiecznym wyborem zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Ozdobiona dodatkami prezentuje się niezwykle efektownie.


Na bogatą damską ofertę Wólczanki składają się jedwabne i bawełniane bluzki koszulowe ze stójką lub fontaziem. Lekkie, zwiewne i szlachetne koszule z pewnością mogą posłużyć jako podstawa stylizacji ślubnej. Biała koszula z połączeniu z rozkloszowaną spódnicą będzie stanowić nowoczesny, oryginalny i jednocześnie elegancki stój panny młodej. W końcu moda pozwala na łamanie konwenansów w każdym zakresie, nawet jeżeli chodzi o taką uroczystość jak ślub.


Na męską ofertę Wólczanki składa się szeroka gama koszul uszytych z wysokogatunkowej bawełny, w tym z renomowanych austriackich i włoskich manufaktur. Mężczyźni mogą wybierać wśród nowoczesnych koszul zaprojektowanych z myślą o różnorodnych męskich sylwetkach. Różnorodność wariantów kołnierzyków, mankietów i krojów sprawia, że dobranie koszuli do gustu, potrzeb i sylwetki jest wyjątkowo łatwe.
 

Dodaj komentarz

Komentarze

bozenkaxxj

Bluzki koszulowe bardzo lubię ale ubranie w nia panny młodej to dla mnie przesada, jestem na NIE.

sisi13

Beza...pelacyjnie biorę bezę.

jogav

haha Smile

Agaagaja

Oryginalny pomysł, jednak nie widzę panny młodej w koszuli.

maybe92

Ja jednak wybieram na szczególne okazje sukienki, a nie sztywne, białe koszule Smile 

OLIWIA25

panna młoda w koszuli- na pewno nie Smile

Cameleonka

Nie przekonam się do koszuli dla panny młodej, o nie... Mam jeszcze dodatkowe spostrzeżenie: nie wiem dlaczego tak się trafiło ale męska koszula z Wólczanki to jedyna koszula, której nie dało się w żaden sposób uprasować! Nie znikające załamania,ogólnie wygląd pomięty, nie skutkowało nic, nawet prasowanie zupełnie mokrej... Nigdy więcej...

anulkamie (niezweryfikowany)

Jestem zdecydowanie na NIE .

Donata

Biała koszula dla panny młodej? Chyba tylko wtedy jeżeli na nią założy wyszywany w regionalne wzory serdak czy gorset.

bbo

To może pan młody włoży bezę. 

Agnieszka Niwińska

Chyba jednak nie przekona mnie taki pomysł...

dreams1

mi się to nie widzi, ale są różne gusta Smile

bbo

Trochę to dziwne... 

wampa

nie dla mnie

Malinka23

zdecydowanie  NIE !