Konkurs: Czyste szumienie Kaliny może zabrzmieć w twoim domu!

KALINA, czyli Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, to muzyk, aktorka, scenarzystka, improwizatorka. 22 września 2017 roku ukazała się jej pierwsza płyta – „Czyste szumienie”, która zebrała świetne recenzje. Tę płytę możecie teraz wygrać w naszym konkursie!

„Czyste szumienie” było jednym z najważniejszych i najodważniejszych debiutów muzycznych ubiegłego roku. Ciekawe, świeże aranżacje, inteligentne i poetyckie teksty o życiu w mieście i magii miłości podbiły serca słuchaczy i zyskały uznanie krytyków. Melancholijny i charyzmatyczny głos Kalina zabiera słuchaczy w muzyczną podróż, opowiadając romantyczne i wyśnione historie, które przywodzą na myśl miejskie baśnie. Single „Nawet jeśli” i „Pamiętam Cię” zdobyły listę przebojów Polskiego Radia dla Ciebie (RdC). To oryginalna propozycja muzyczna, która porywa lekkością i zaskakuje tajemniczym klimatem. Swoim pierwszym koncertem w Studiu Radiowej Trójki, KALINA pokazała, że niepowtarzalną, bajkową atmosferę swojego albumu, jest w stanie odtworzyć także na scenie.
 
Te informacje warto zapamiętać, bo to klucz do wygrania jednej z 3 płyt w naszym konkursie, który rusza na naszym Facebooku 13 kwietnia 2018 r. i trwa do 15 kwietnia 2018 r.
 
Oto zadanie:
Zaproponuj tytuł kolejnej płyty Kaliny biorąc pod uwagę charakter jej twórczości. 
 
Zadanie ułatwi Wam przesłuchanie singli Kaliny:
 
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

Cameleonka

Przesłuchane z rana Smile Jakoś melancholijnie się zrobiło... 

sisi13

Przesłuchane z rana - pierwsza konkursowa propozycja?  Wink

Cameleonka

W sumie... Wink choć nie to miałam na myśli Smile

S-wa

jak słyszę "SZMERY" silnika od razu serduszko mocnjej bije Biggrin

Iwo

Muszę posłuchać bo nie znam

produkty partnerów